kdepim-runtime - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: EteSync Resource
sl: Vir EteSync

en: Temporary server error
sl: Napaka začasnega strežnika

en: You do not have permission to perform this action.
sl: Nimate dovoljenja za izvedbo tega dejanja.

en: Permission denied
sl: Dovoljenje zavrnjeno

en: A server error occurred.
sl: Prišlo je do napake na strežniku.

en: Server error
sl: Napaka strežnika

en: Your EteSync credentials were changed. Please click OK to re-enter your credentials.
sl: Poverilnice za EteSync so bile spremenjene. Kliknite V redu, če želite znova vnesti svoje poverilnice.

en: Credentials Changed
sl: Poverilnice spremenjene

en: Cannot retrieve items - account is null
sl: Elementov ni mogoče pridobiti - račun je ničen

en: Could not get etesyncCollection from cache '%1'
sl: Iz predpomnilnika '%1' ni bilo mogoče dobiti etesyncCollection

en: Could not create new etesyncItem '%1'
sl: Ni bilo mogoče ustvariti novega etesyncItem '%1'

en: Could not get etesyncItem from cache '%1'
sl: Iz predpomnilnika '%1' ni bilo mogoče dobiti etesyncItem

en: Could not create new etesyncCollection
sl: Ni bilo mogoče ustvariti novega etesyncCollection

en: Something went wrong
sl: Nekaj je šlo narobe

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
sl: URL strežnika

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the EteSync server, should be something like https://myserver.org/
sl: URL strežnika EteSync bi moral biti približno tak: https://myserver.org/

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
sl: Uporabniško ime

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the EteSync server
sl: Uporabniško ime, ki se uporablja za prijavo v strežnik EteSync

note: i18n: ectx: label, entry (BasePath), group (General)
en: Path to base directory
sl: Pot do osnovnega direktorija

[ctx: @title:window]
en: EteSync configuration wizard
sl: Nastavitveni čarovnik za EteSync

en: Login Credentials
sl: Poverilnice za prijavo

en: Enter your credentials to login to the EteSync server
sl: Vnesite svoje poverilnice za prijavo na strežnik EteSync

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Advanced settings
sl: Napredne nastavitve

en: Server:
sl: Strežnik:

en: 🛈 The password field is empty because EteSync does not store it for security reasons.
sl: 🛈 Geslo je prazno, ker EteSync zaradi varnostnih razlogov ne shranjuje gesel.

en: Please ensure that the server URL is correct. The URL should start with http:// or https://.
sl: Zagotovite, da je URL strežnika pravilen. URL se mora začeti s http:// ali https://.

en: Could not connect to the server. Please ensure that the server URL is correct.
sl: Ni bilo mogoče vzpostaviti povezave s strežnikom. Prepričajte se, da je URL strežnika pravilen.

en: EteSync server not found. Please ensure that the server URL is correct.
sl: Strežnika EteSync ni mogoče najti. Prepričajte se, da je spletni naslov strežnika pravilen.
