kdepim-runtime - en to sl translation catalogue (36 entries)

[ctx: %2 = name of mail folder; %3 = name of Akonadi POP3/IMAP/etc resource (as user named it)]
en: One new email in %2 from "%3" | %1 new emails in %2 from "%3"
sl[0]: %1 novo sporočilo v %2 od "%3"
sl[1]: %1 novi sporočili v %2 od "%3"
sl[2]: %1 nova sporočila v %2 od "%3"
sl[3]: %1 novih sporočil v %2 od "%3"

en: New mail arrived
sl: Prispela je nova pošta

[ctx: %f is a variable for agent. Do not change it]
en: A message was received from %f
sl: Prejeli ste sporočilo od %f

en: Unable to start KMail application.
sl: Ni mogoče zagnati programa KMail.

en: Select which folders to monitor for new message notifications:
sl: Izberite, katere mape želite nadzirati za obvestila o novih sporočilih:

en: Search...
sl: Poišči ...

en: &Select All
sl: Izberi vse

en: &Unselect All
sl: Odstrani izbiro

en: <qt><p>Here you can define message. You can use:</p><ul><li>%s set subject</li><li>%f set from</li></ul></qt>
sl: <qt><p>Tu lahko določite sporočilo. Uporabite lahko:</p><ul><li>%s nastavi zadevo</li><li>%f nastavi pošiljatelja</li></ul></qt>

en: Choose which fields to show:
sl: Izberite polja, ki bodo prikazana:

en: Show Photo
sl: Pokaži fotografijo

en: Show From
sl: Pokaži pošiljatelja

en: Show Subject
sl: Pokaži zadevo

en: Show Folders
sl: Pokaži mape

en: Do not notify when email was sent by me
sl: Ne obveščaj, če sem e-pošto poslal(a) jaz

en: Keep Persistent Notification
sl: Ohrani trajno obvestilo

en: Show Action Buttons
sl: Pokaži gumbe za akcijo

en: Reply Mail
sl: Odgovori na sporočilo

en: Reply to Author
sl: Odgovori avtorju

en: Reply to All
sl: Odgovori vsem

en: Display
sl: Prikaži

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
sl: <a href="whatsthis">Kako to deluje?</a>

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Text to Speak
sl: Besedilo za izgovor

en: Notify
sl: Obvesti

en: Folders
sl: Mape

en: New Mail Notifier Agent
sl: Obvestilnik o novi pošti

en: Notify about new mails.
sl: Obvesti o novi pošti.

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: From: %1
sl: Od: %1

en: Subject: %1
sl: Zadeva: %1

en: In: %1
sl: V: %1

en: Show mail...
sl: Pokaži pošto ...

en: Mark As Read
sl: Označi kot prebrano

en: Delete
sl: Zbriši
