kdepim-runtime - en to sq translation catalogue (11 entries)

en:  day |  days
sq[0]:  ditë
sq[1]:  ditë

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reminder
sq: Kujtues

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAlarm)
en: Set &reminder
sq: Vendos &kujtues

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter
sq: Filtri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FilterOnCategories)
en: &Filter by categories
sq: &Filtro sipas kategorive

en: Birthdays & Anniversaries
sq: Ditëlindje & Përvjetorë

en: %1's birthday
sq: Ditëlindja e %1

en: Birthday
sq: Ditëlindja

[ctx: insert names of both spouses]
en: %1's & %2's anniversary
sq: Përvjetori i %1 & %2

[ctx: only one spouse in addressbook, insert the name]
en: %1's anniversary
sq: Përvjetori i %1

en: Anniversary
sq: Përvjetori
