kdepim-runtime - en to sq translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
sq: Shtegu për tek skedari iCal.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sq: Mos i ndrysho të dhënat aktuale backend.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
sq: Monitoro ndryshimin e skedarëve.

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
sq: Intervali kohor për vetëruajtje (në minuta).

en: Incidence with uid '%1' not found.
sq: Përputhja me uid '%1' nuk u gjet.

en: Calendar not loaded.
sq: Kalendari nuk u ngarkua.

en: Failed to save calendar file to %1
sq: Dështuam në ruajtjen e skedarit të kalendarit tek %1

en: Unable to retrieve added item %1.
sq: Nuk jemi në gjendje të marrim temën %1.

en: Unable to retrieve modified item %1.
sq: Nuk jemi në gjendje të marrim temën e modifikuar %1.
