kdepim-runtime - en to sq translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Directory
sq: Direktori

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
sq: Të drejtat e hyrjes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
sq: Vetëm lexim

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
sq: Duke kërkuar

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
sq: Intervali kohor për vetëruajtje (në minuta).

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sq: Mos i ndrysho të dhënat aktuale backend.
