kdepim-runtime - en to sq translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
sq: Emri i Përdoruesit

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
sq: Emri i përdoruesit.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
sq: Fjalëkalimi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
sq: Fjalëkalimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
sq: Vetë Dalloje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
sq: Asnjë

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
sq: Bosh
