akonadi_maildir_resource - en to sr translation catalogue (37 entries)

en: Archive Folder
sr: Архивска фасцикла

en: The selected path is empty.
sr: Изабрана путања је празна.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
sr: Изабрана путања садржи добре мејлдир фасцикле.

en: The selected path is a valid Maildir.
sr: Изабрана путања је добар мејлдир.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
sr: Изабрана путања још не постоји, биће створен нови мејлдир.

en: The selected path does not exist.
sr: Изабрана путања не постоји.

en: Error opening %1; this folder is missing.
sr: Грешка при отварању %1 — нема фасцикле.

en: Error opening %1; either this is not a valid maildir folder, or you do not have sufficient access permissions.
sr: Грешка при отварању %1 — или није добра мејлдир фасцикла, или немате довољне дозволе приступа.

en: Cannot locate mail file %1.
sr: Не могу да нађем поштански фајл %1.

en: Cannot open mail file %1.
sr: Не могу да отворим поштански фајл %1.

en: Cannot write to mail file %1.
sr: Не могу да пишем у поштански фајл %1.

en: Failed to create mail file %1. The error was: %2
sr: Не могу да направим поштански фајл %1. Грешка је: %2

en: Failed to update the file name %1 to %2 on the disk. The error was: %3.
sr: Не могу да ажурирам име фајла %1 на %2 на диску. Грешка је: %3.

en: Unusable configuration.
sr: Неупотребљива постава.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
sr: Не могу да добавим ставку: мејлдир фасцикла „%1“ није добра.

en: Error: Unsupported type.
sr: Грешка: неподржан тип.

en: Failed to change the flags for the mail. %1
sr: Не могу да променим заставице на поруци. %1

en: Maildir resource got a non-mail content.
sr: Мејлдир ресурс има непоштански садржај.

en: Source folder is invalid: '%1'.
sr: Изворна фасцикла је лоша: %1.

en: Destination folder is invalid: '%1'.
sr: Одредишна фасцикла је лоша: %1.

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
sr: Не могу да преместим поруку „%1“ из „%2“ у „%3“. Грешка је %4.

en: Failed to delete message: %1
sr: Не могу да обришем поруку: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
sr: Лош мејлдир „%1“ за збирку „%2“.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
sr: Не могу да преименујем мејлдир фасциклу „%1“.

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
sr: Не могу да преместим корену мејлдир фасциклу „%1“.

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
sr: Не могу да преместим мејлдир фасциклу „%1“ из „%2“ у „%3“.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
sr: Не могу да обришем мејлдир фасциклу на врху „%1“.

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
sr: Не могу да обришем потфасциклу „%1“.

en: Unable to create maildir '%1'.
sr: Не могу да направим мејлдир „%1“.

en: No usable storage location configured.
sr: Није подешена употребљива локација складиштења.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
sr: Путања до мејлдира

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
sr: Путања води до фасцикле која садржи мејлдирове уместо до самог мејлдира.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sr: Не мењај заиста позадинске податке.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
sr: Поставке мејлдира

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Maildir
sr: Мејлдир

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
sr: Изаберите фасциклу са подацима о мејлдиру:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
sr: Отвори само за читање
