akonadi_ical_resource - en to sr@ijekavian translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
sr@ijekavian: Путања до и‑календарског фајла.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
sr@ijekavian: Приказно име.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sr@ijekavian: Не мијењај заиста позадинске податке.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
sr@ijekavian: Надгледај фајл за изменама.

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
sr@ijekavian: Период аутоматског уписивања (у минутима).

en: Incidence with uid '%1' not found.
sr@ijekavian: Случај са УИД‑ом „%1“ није нађен.

en: Calendar not loaded.
sr@ijekavian: Календар није учитан.

en: Failed to save calendar file to %1
sr@ijekavian: Не могу да сачувам фајл календара у %1.

en: Unable to retrieve added item %1.
sr@ijekavian: Не могу да добавим додату ставку %1.

en: Unable to retrieve modified item %1.
sr@ijekavian: Не могу да повратим измењену ставку %1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
sr@ijekavian: Име фајла:
