akonadi_imap_resource - en to sr@ijekavian translation catalogue (162 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
sr@ijekavian: Не могу да додам ИМАП фасциклу „%1“ за непостојећу родитељску фасциклу „%2“.

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
sr@ijekavian: Не могу да направим фасциклу „%1“ на ИМАП сервер.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
sr@ijekavian: Не могу да се претплатим на фасциклу „%1“ на ИМАП серверу. Нестаће по наредној синхронизацији. Употребите дијалог претплате да спречите то.

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
sr@ijekavian: Не могу да упишем нека тумачења за „%1“ на ИМАП сервер. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
sr@ijekavian: Не могу да одредим УИД за новонаправљену поруку на серверу.

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
sr@ijekavian: Не могу да изменим ИМАП фасциклу „%1“, не постоји на серверу.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
sr@ijekavian: АЦЛ‑ови за „%1“ морају прво да се добаве са ИМАП сервера. Прескачем измену АЦЛ‑ова.

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
sr@ijekavian: Не могу да преименујем фасциклу, обнављам списак фасцикли.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
sr@ijekavian: Не могу да се претплатим на преименовану фасциклу „%1“ на ИМАП серверу. Нестаће по наредној синхронизацији. Употребите дијалог претплате да спречите то.

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
sr@ijekavian: Не могу да упишем неке АЦЛ‑ове за „%1“ на ИМАП сервер. %2

en: IMAP Account
sr@ijekavian: ИМАП налог

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
sr@ijekavian: ИМАП сервер

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
sr@ijekavian: Одређује порт на којем ради ИМАП сервис.

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
sr@ijekavian: Корисничко име

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
sr@ijekavian: Одређује жељену врсту шифровања

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideEncryption), group (network)
en: Override configured encryption mode
sr@ijekavian: Потисни подешен режим шифровања

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
sr@ijekavian: Одређује жељену врсту аутентификације

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
sr@ijekavian: Одређује да ли је укључена претплата на страни сервера

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
sr@ijekavian: Одређује да ли све ИМАП податке треба кеширати локално све време

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
sr@ijekavian: Одређује да ли је укључена периодична провера

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
sr@ijekavian: Период провјере у минутима

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
sr@ijekavian: Одређује да ли ће се тумачења, АЦЛ‑ови и подаци о квоти сандучића, такође преузимати при листању сандучића.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
sr@ijekavian: Одређује да ли ће се наредба expunge аутоматски извршити. Иначе је треба издати ручно путем д‑бус сучеља.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
sr@ijekavian: Одређује која се фасцикла користи за смеће

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollectionMigrated), group (cache)
en: Define if the trash collection received the special attribute
sr@ijekavian: Одређује да ли збирка смећа добија специјални атрибут

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
sr@ijekavian: Одређује да ли налог користи подразумијевани идентитет

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
sr@ijekavian: Идентитет уз налог

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
sr@ijekavian: Списак имена сандучића које је сервер прошли пут пријавио

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
sr@ijekavian: РИД путања до сандучета ради надгледања измена

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
sr@ijekavian: Одређује да ли сервер подржава сито

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
sr@ijekavian: Одређује да ли се поново користи постава домаћина и пријављивања

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
sr@ijekavian: Одређује порт за сито

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
sr@ijekavian: Одређује алтернативни УРЛ

note: i18n: ectx: label, entry (AlternateAuthentication), group (siever)
en: Defines the authentication type to use for alternate server
sr@ijekavian: Одређује жељену врсту аутентификације за алтернативни сервер

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
sr@ijekavian: Одређује подразумијевано име фајла одмора за сито

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomUsername), group (siever)
en: Define username used from custom server sieve url
sr@ijekavian: Дефинише корисничко име за посебни УРЛ серверског сита

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomAuthentification), group (siever)
en: Defines the type of identification used by custom sieve server
sr@ijekavian: Дефинише тип идентификације посебног сито сервера

en: No server configured yet.
sr@ijekavian: Још није подешен ниједан сервер.

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
sr@ijekavian: Претплата на страни сервера

en: Connection established.
sr@ijekavian: Веза успостављена.

en: Server is not available.
sr@ijekavian: Сервер није доступан.

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
sr@ijekavian: Додајем ставку у „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
sr@ijekavian: Ажурирам ставку у „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Updating items
sr@ijekavian: Ажурирам ставке...

[ctx: @info:status]
en: Removing items
sr@ijekavian: Уклањам ставке...

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
sr@ijekavian: Премештам ставке из „%1“ у „%2“...

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
sr@ijekavian: Добављам фасцикле...

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
sr@ijekavian: Добављам допунске податке о фасцикли за „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
sr@ijekavian: Правим фасциклу „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
sr@ijekavian: Ажурирам фасциклу „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
sr@ijekavian: Уклањам фасциклу „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
sr@ijekavian: Премештам фасциклу „%1“ из „%2“ у „%3“...

[ctx: @info:status]
en: Searching...
sr@ijekavian: Тражим...

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
sr@ijekavian: Не могу да преместим ИМАП фасциклу „%1“, не постоји на серверу.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
sr@ijekavian: Не могу да преместим из „%2“ ИМАП фасциклу „%1“, „%2“ не постоји на серверу.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
sr@ijekavian: Не могу да преместим у „%2“ ИМАП фасциклу „%1“, „%2“ не постоји на серверу.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
sr@ijekavian: Не могу да преместим поруку, не постоји на серверу.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
sr@ijekavian: Не могу да преместим поруку из „%1“, јер „%1“ не постоји на серверу.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
sr@ijekavian: Не могу да преместим поруку у „%1“, јер „%1“ не постоји на серверу.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
sr@ijekavian: Не могу да преместим ставку, нема товар поруке. Удаљени ИД: %1

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
sr@ijekavian: Не могу да означим поруку из „%1“ за брисање на ИМАП серверу. Поново ће се појавити по наредној синхронизацији.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
sr@ijekavian: Не могу да обришем фасциклу, обнављам списак фасцикли.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
sr@ijekavian: Не могу да нађем фасциклу за брисање, обнављам списак фасцикли.

en: Restarting item retrieval.
sr@ijekavian: Поново покрећем добављање ставке.

en: Connection lost
sr@ijekavian: Веза прекинута

en: killed
sr@ijekavian: укинут

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
sr@ijekavian: <p>Имате ограничена права приступа фасцикли <b>%1</b>, због чега више неће бити могуће додавати поруке у њу.</p>

en: Access rights revoked
sr@ijekavian: Права приступа повучена

en: Inbox
sr@ijekavian: Пријемно сандуче

en: Shared Folders
sr@ijekavian: Дељене фасцикле

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
sr@ijekavian: Добављам недостајућа тела порука у %3: %1/%2...

en: Remote id is empty or invalid
sr@ijekavian: Удаљени ИД празан или лош

en: No message retrieved, failed to read the message.
sr@ijekavian: Нема добављених порука, пропало читање поруке.

en: No message retrieved, server reply was empty.
sr@ijekavian: Нема добављених порука, празан одговор сервера.

en: Invalid search
sr@ijekavian: Лоша претрага

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
sr@ijekavian: Подаци о серверу

en: Resource not synchronized yet.
sr@ijekavian: Ресурс још није синхронизован.

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
sr@ijekavian: Не могу да се повежем са ИМАП сервером %1.
    %2

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
sr@ijekavian: Не могу да се повежем са ИМАП сервером.
    %1

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
sr@ijekavian: Не могу да направим још једну додатну везу са ИМАП сервером %1.

en: Disconnected from server during login.
sr@ijekavian: Прекинута веза са сервером током пријављивања.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
sr@ijekavian: Не могу да прочитам лозинку: корисник је одбио приступ новчанику.

en: Empty password
sr@ijekavian: Празна лозинка

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
sr@ijekavian: Захтевали сте ТЛС/ССЛ за повезивање са %1, али ваш систем изгледа није намештен за то.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
sr@ijekavian: Не могу да се повежем са ИМАП сервером.
    %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
sr@ijekavian: Не могу да испитам способности ИМАП сервера %1.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
sr@ijekavian: Не могу да испитам способности ИМАП сервера.
    %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
sr@ijekavian: Не могу да користим ИМАП сервер %1 јер нема неке неопходне способности: %2. Замолите систем-администратора да надогради сервер.

en: Disconnected during login.
sr@ijekavian: Прекинута веза током пријављивања.

en: Account Settings
sr@ijekavian: Поставке налога

[ctx: Input username/password manually and not store them]
en: Try Again
sr@ijekavian: Покушај поново

en: Please enter password for user '%1' on IMAP server '%2'.
sr@ijekavian: Унесите лозинку корисника „%1“ на ИМАП серверу „%2“.

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
sr@ijekavian: чисти текст

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
sr@ijekavian: анонимно

[ctx: Authentication method]
en: Gmail
sr@ijekavian: Г‑мејл

en: Archive Folder
sr@ijekavian: Архивска фасцикла

en:  minute |  minutes
sr@ijekavian[0]:  минут
sr@ijekavian[1]:  минута
sr@ijekavian[2]:  минута
sr@ijekavian[3]:  минут

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
sr@ijekavian: Променили сте адресу сервера. Чак и ако је ово исти сервер као пре, неопходно је поново преузети све поруке за овај налог. Желите ли заиста да наставите?

en: Server address change
sr@ijekavian: Промена адресе сервера

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
sr@ijekavian: Променили сте корисничко име. Чак и ако је ово корисничко име за исти налог као пре, неопходно је поново преузети све поруке за овај налог. Желите ли заиста да наставите?

en: User name change
sr@ijekavian: Промена корисничког имена

en: Could not access KWallet. If you want to store the password permanently then you have to activate it. If you do not want to use KWallet, check the box below, but note that you will be prompted for your password when needed.
sr@ijekavian: Не могу да приступим К‑новчанику. Ако желите да се лозинка трајно ускладишти, морате га активирати. Попуните кућицу испод ако не желите да користите К‑новчаник, али имајте на уму да ће вам онда лозинка бити тражена кад год затреба.

en: Do not use KWallet
sr@ijekavian: Не користи К‑новчаник

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
sr@ijekavian: Не могу да се повежем са сервером, проверите адресу сервера.

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
sr@ijekavian: <qt><b>Није подржана ниједна опција безбедности. Не препоручујемо повезивање са овим сервером.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
sr@ijekavian: <qt><b>Овај сервер не може да се користи.</b></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
sr@ijekavian: Опште

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account Information
sr@ijekavian: Подаци о налогу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
sr@ijekavian: Име налога:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
sr@ijekavian: Наведите ИМАП сервер. Ако желите да се повежете на нестандардном порту ради посебног система шифровања, можете додати „:порт“. На пример: „imap.negde.com:144“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I&MAP Server:
sr@ijekavian: &ИМАП сервер:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
sr@ijekavian: Корисничко име.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Use&rname:
sr@ijekavian: &Корисничко име:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
sr@ijekavian: Лозинка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
sr@ijekavian: Лозинка:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, checkOptions)
en: Mail Checking Options
sr@ijekavian: Опције провере поште

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedModeEnabled)
en: &Download all messages for offline use
sr@ijekavian: &Преузми све поруке за рад ван везе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
sr@ijekavian: &Периодична провера поште

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
sr@ijekavian: Период провере поште:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
sr@ijekavian: Филтрирање

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
sr@ijekavian: Сервер подржава сито

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
sr@ijekavian: Поново употреби поставу домаћина и пријављивања

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
sr@ijekavian: Порт сервера је промењен када је менаџсив израстао у пуни РФЦ стандард. Старе изведбе сервера још користе порт 2000, док се новији сервери сагласни стандарду могу досећи само на порту 4190.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
sr@ijekavian: Порт за менаџсив:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alternate Server:
sr@ijekavian: Алтернативни сервер:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authentication)
en: Authentication
sr@ijekavian: Аутентификација

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAuthentification)
en: No authentication
sr@ijekavian: Без аутентификација

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customUserPassword)
en: &Username and Password
sr@ijekavian: &Корисничко име и лозинка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, imapUserPassword)
en: I&MAP Username and Password
sr@ijekavian: &ИМАП корисничко име и лозинка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
sr@ijekavian: Корисничко име:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
sr@ijekavian: Аутентификација:

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: LOGIN
sr@ijekavian: ЛОГИН

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: PLAIN
sr@ijekavian: ПЛЕЈН

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: CRAM-MD5
sr@ijekavian: ЦРАМ‑МД5

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: DIGEST-MD5
sr@ijekavian: ДАЈЏЕСТ‑МД5

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: NTLM
sr@ijekavian: НТЛМ

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: GSSAPI
sr@ijekavian: ГССАПИ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Advanced
sr@ijekavian: Напредно

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: IMAP Settings
sr@ijekavian: Поставке ИМАП‑а

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
sr@ijekavian: Претплате на страни сервера

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription...
sr@ijekavian: Претплата на страни сервера...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
sr@ijekavian: Аут&оматски сажми фасцикле (избацује обрисане поруке)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
sr@ijekavian: Фасцикла за смеће:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, identityBox)
en: Identity Settings
sr@ijekavian: Поставке идентитета

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useDefaultIdentityCheck)
en: Use the default identity for this account
sr@ijekavian: Користи подразумевани идентитет за овај налог

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useDefaultIdentityCheck)
en: Use &default identity
sr@ijekavian: Подразумијевани идентитет

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, identityLabel)
en: Select the KMail identity used for this account
sr@ijekavian: Изаберите К‑поштин идентитет који се користи за овај налог.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, identityLabel)
en: Identity:
sr@ijekavian: Идентитет:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, safeImap)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
sr@ijekavian: <html><p><i>ССЛ/ТЛС</i> је безбедни ИМАП преко порта 993;</p><p><i>накнадно ТЛС</i> ће користити порт 143 и пребацити се на безбедну везу одмах по повезивању;</p><p><i>никакво</i> ће се повезати на порт 143 и неће се пребацити на безбедну везу. Ова поставка се не препоручује.</p></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, safeImap)
en: Connection Settings
sr@ijekavian: Поставке повезивања

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
sr@ijekavian: Откриј аутоматски

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
sr@ijekavian: Шифровање:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
sr@ijekavian: никакво

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sslRadio)
en: SSL/TLS
sr@ijekavian: ССЛ/ТЛС

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, tlsRadio)
en: STARTTLS
sr@ijekavian: накнадно ТЛС

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
sr@ijekavian: Порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
sr@ijekavian: Празно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
sr@ijekavian: Подаци о серверу

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
sr@ijekavian: Поново учитај &списак

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
sr@ijekavian: Претплате на страни сервера

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
sr@ijekavian: Тражи:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
sr@ijekavian: Само у претплаћеним
