akonadi_mbox_resource - en to sr@ijekavian translation catalogue (33 entries)

en: (1 message marked for deletion) | (%1 messages marked for deletion)
sr@ijekavian[0]: (%1 порука означена за брисање)
sr@ijekavian[1]: (%1 поруке означене за брисање)
sr@ijekavian[2]: (%1 порука означено за брисање)
sr@ijekavian[3]: (%1 порука означена за брисање)

en: Failed to fetch the collection.
sr@ijekavian: Не могу да добавим збирку.

en: Failed to load the mbox file
sr@ijekavian: Не могу да добавим мбокс фајл.

en: (Deleting 1 message) | (Deleting %1 messages)
sr@ijekavian[0]: (Бришем %1 поруку)
sr@ijekavian[1]: (Бришем %1 поруке)
sr@ijekavian[2]: (Бришем %1 порука)
sr@ijekavian[3]: (Бришем %1 поруку)

en: Failed to compact the mbox file.
sr@ijekavian: Не могу да сажмем мбокс фајл.

en: MBox file compacted.
sr@ijekavian: Мбокс фајл сажет.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, compactButton)
en: &Compact now
sr@ijekavian: &Сажми сада

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, never)
en: &Never compact automatically
sr@ijekavian: &Никада не сажимај аутоматски

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, per_x_messages)
en: C&ompact every
sr@ijekavian: Сажимај сва&ких

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MessageCount)
en: msg
sr@ijekavian: пор.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LockFilePage)
en: MBox Settings
sr@ijekavian: Поставке мбокса

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, procmail)
en: Procmail loc&kfile
sr@ijekavian: Прокмејлов &забравни фајл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock)
en: &Mutt dotlock
sr@ijekavian: &Матова mutt_dotlock

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock_privileged)
en: M&utt dotlock privileged
sr@ijekavian: Матова mutt_dotlock &привилегована

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: Non&e
sr@ijekavian: Без закључавања

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: None, the default configuration, should be safe in most cases.  However, if programs that do not make use of Akonadi are also accessing the configured mbox file, you will need to set an appropriate locking method. Note that if this is the case, the resource and the other programs must all use the same locking method.
sr@ijekavian: Без закључавања, што је подразумевано, требало би да буде безбедно у већини случајева. Међутим, ако подешеном мбокс фајлу приступају и програми који не користе Аконади, мораћете да изаберете одговарајући метод закључавања. Пазите тада да и овај ресурс и сви други програми користе исти метод закључавања.

en: Compact frequency
sr@ijekavian: Учестаност сажимања

en: Lock method
sr@ijekavian: Метод закључавања

[ctx: @info:status]
en: MBox not configured.
sr@ijekavian: Мбокс није подешен.

en: MBox not loaded.
sr@ijekavian: Мбокс није учитан.

en: Failed to read message with uid '%1'.
sr@ijekavian: Не могу да прочитам поруку са УИД‑ом „%1“.

en: Only email messages can be added to the MBox resource.
sr@ijekavian: Само се поруке е‑поште могу додавати у мбокс ресурс.

en: Mail message not added to the MBox.
sr@ijekavian: Поштанска порука није додата у мбокс.

en: Could not fetch the collection: %1
sr@ijekavian: Не могу да добавим збирку: %1

en: The MBox file was changed by another program. A copy of the new file was made and pending changes are appended to that copy. To prevent this from happening use locking and make sure that all programs accessing the mbox use the same locking method.
sr@ijekavian: Неки други програм је изменио мбокс фајл. Начињена је копија новог фајла и све наступајуће измене надовезане су на ту копију. Да бисте ово спречили убудуће, активирајте закључавање и обезбедите да сви програм који приступају мбоксу користе исти метод закључавања.

en: Failed to save mbox file to %1
sr@ijekavian: Не могу да сачувам мбокс фајл у %1.

en: Failed to update the changed item because the old item could not be deleted Reason: %1
sr@ijekavian: Не могу да ажурирам измењену ставку зато што се старија ставка не може обрисати. Разлог: %1

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to mbox file.
sr@ijekavian: Путања до мбокс фајла.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
sr@ijekavian: Приказно име.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sr@ijekavian: Не мијењај заиста позадинске податке.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
sr@ijekavian: Надгледај фајл за изменама

note: i18n: ectx: label, entry (Lockfile), group (Locking)
en: Lockfile
sr@ijekavian: Забравни фајл

note: i18n: ectx: label, entry (MessageCount), group (Compacting)
en: Number of deleted messages before a purge is started.
sr@ijekavian: Број обрисаних порука на који почиње прочишћавање.
