akonadi_imap_resource - en to sr@latin translation catalogue (155 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
sr@latin: Ne mogu da dodam IMAP fasciklu „%1“ za nepostojeću roditeljsku fasciklu „%2“.

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
sr@latin: Ne mogu da napravim fasciklu „%1“ na IMAP server.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
sr@latin: Ne mogu da se pretplatim na fasciklu „%1“ na IMAP serveru. Nestaće po narednoj sinhronizaciji. Upotrebite dijalog pretplate da sprečite to.

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
sr@latin: Ne mogu da upišem neka tumačenja za „%1“ na IMAP server. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
sr@latin: Ne mogu da odredim UID za novonapravljenu poruku na serveru.

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
sr@latin: Ne mogu da izmenim IMAP fasciklu „%1“, ne postoji na serveru.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
sr@latin: ACL‑ovi za „%1“ moraju prvo da se dobave sa IMAP servera. Preskačem izmenu ACL‑ova.

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
sr@latin: Ne mogu da preimenujem fasciklu, obnavljam spisak fascikli.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
sr@latin: Ne mogu da se pretplatim na preimenovanu fasciklu „%1“ na IMAP serveru. Nestaće po narednoj sinhronizaciji. Upotrebite dijalog pretplate da sprečite to.

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
sr@latin: Ne mogu da upišem neke ACL‑ove za „%1“ na IMAP server. %2

en: IMAP Account
sr@latin: IMAP nalog

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
sr@latin: Određuje port na kojem radi IMAP servis.

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
sr@latin: Korisničko ime

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
sr@latin: Određuje željenu vrstu šifrovanja

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideEncryption), group (network)
en: Override configured encryption mode
sr@latin: Potisni podešen režim šifrovanja

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
sr@latin: Određuje željenu vrstu autentifikacije

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
sr@latin: Određuje da li je uključena pretplata na strani servera

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
sr@latin: Određuje da li sve IMAP podatke treba keširati lokalno sve vreme

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
sr@latin: Određuje da li je uključena periodična provera

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
sr@latin: Period provere u minutima

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
sr@latin: Određuje da li će se tumačenja, ACL‑ovi i podaci o kvoti sandučića, takođe preuzimati pri listanju sandučića.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
sr@latin: Određuje da li će se naredba expunge automatski izvršiti. Inače je treba izdati ručno putem D‑Bus sučelja.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
sr@latin: Određuje koja se fascikla koristi za smeće

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollectionMigrated), group (cache)
en: Define if the trash collection received the special attribute
sr@latin: Određuje da li zbirka smeća dobija specijalni atribut

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
sr@latin: Određuje da li nalog koristi podrazumevani identitet

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
sr@latin: Identitet uz nalog

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
sr@latin: Spisak imena sandučića koje je server prošli put prijavio

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
sr@latin: RID putanja do sandučeta radi nadgledanja izmena

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
sr@latin: Određuje da li server podržava sito

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
sr@latin: Određuje da li se ponovo koristi postava domaćina i prijavljivanja

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
sr@latin: Određuje port za sito

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
sr@latin: Određuje alternativni URL

note: i18n: ectx: label, entry (AlternateAuthentication), group (siever)
en: Defines the authentication type to use for alternate server
sr@latin: Određuje željenu vrstu autentifikacije za alternativni server

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
sr@latin: Određuje podrazumevano ime fajla odmora za sito

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomUsername), group (siever)
en: Define username used from custom server sieve url
sr@latin: Definiše korisničko ime za posebni URL serverskog sita

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomAuthentification), group (siever)
en: Defines the type of identification used by custom sieve server
sr@latin: Definiše tip identifikacije posebnog sito servera

en: No server configured yet.
sr@latin: Još nije podešen nijedan server.

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
sr@latin: Pretplata na strani servera

en: Connection established.
sr@latin: Veza uspostavljena.

en: Server is not available.
sr@latin: Server nije dostupan.

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
sr@latin: Dodajem stavku u „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
sr@latin: Ažuriram stavku u „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Updating items
sr@latin: Ažuriram stavke...

[ctx: @info:status]
en: Removing items
sr@latin: Uklanjam stavke...

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
sr@latin: Premeštam stavke iz „%1“ u „%2“...

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
sr@latin: Dobavljam fascikle...

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
sr@latin: Dobavljam dopunske podatke o fascikli za „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
sr@latin: Pravim fasciklu „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
sr@latin: Ažuriram fasciklu „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
sr@latin: Uklanjam fasciklu „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
sr@latin: Premeštam fasciklu „%1“ iz „%2“ u „%3“...

[ctx: @info:status]
en: Searching...
sr@latin: Tražim...

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
sr@latin: Ne mogu da premestim IMAP fasciklu „%1“, ne postoji na serveru.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
sr@latin: Ne mogu da premestim iz „%2“ IMAP fasciklu „%1“, „%2“ ne postoji na serveru.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
sr@latin: Ne mogu da premestim u „%2“ IMAP fasciklu „%1“, „%2“ ne postoji na serveru.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
sr@latin: Ne mogu da premestim poruku, ne postoji na serveru.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
sr@latin: Ne mogu da premestim poruku iz „%1“, jer „%1“ ne postoji na serveru.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
sr@latin: Ne mogu da premestim poruku u „%1“, jer „%1“ ne postoji na serveru.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
sr@latin: Ne mogu da premestim stavku, nema tovar poruke. Udaljeni ID: %1

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
sr@latin: Ne mogu da označim poruku iz „%1“ za brisanje na IMAP serveru. Ponovo će se pojaviti po narednoj sinhronizaciji.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
sr@latin: Ne mogu da obrišem fasciklu, obnavljam spisak fascikli.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
sr@latin: Ne mogu da nađem fasciklu za brisanje, obnavljam spisak fascikli.

en: Restarting item retrieval.
sr@latin: Ponovo pokrećem dobavljanje stavke.

en: Connection lost
sr@latin: Veza prekinuta

en: killed
sr@latin: ukinut

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
sr@latin: <p>Imate ograničena prava pristupa fascikli <b>%1</b>, zbog čega više neće biti moguće dodavati poruke u nju.</p>

en: Access rights revoked
sr@latin: Prava pristupa povučena

en: Inbox
sr@latin: Prijemno sanduče

en: Shared Folders
sr@latin: Deljene fascikle

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
sr@latin: Dobavljam nedostajuća tela poruka u %3: %1/%2...

en: Remote id is empty or invalid
sr@latin: Udaljeni ID prazan ili loš

en: No message retrieved, failed to read the message.
sr@latin: Nema dobavljenih poruka, propalo čitanje poruke.

en: No message retrieved, server reply was empty.
sr@latin: Nema dobavljenih poruka, prazan odgovor servera.

en: Invalid search
sr@latin: Loša pretraga

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
sr@latin: Podaci o serveru

en: Resource not synchronized yet.
sr@latin: Resurs još nije sinhronizovan.

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
sr@latin: Ne mogu da se povežem sa IMAP serverom %1.
    %2

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
sr@latin: Ne mogu da se povežem sa IMAP serverom.
    %1

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
sr@latin: Ne mogu da napravim još jednu dodatnu vezu sa IMAP serverom %1.

en: Disconnected from server during login.
sr@latin: Prekinuta veza sa serverom tokom prijavljivanja.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
sr@latin: Ne mogu da pročitam lozinku: korisnik je odbio pristup novčaniku.

en: Empty password
sr@latin: Prazna lozinka

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
sr@latin: Zahtevali ste TLS/SSL za povezivanje sa %1, ali vaš sistem izgleda nije namešten za to.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
sr@latin: Ne mogu da se povežem sa IMAP serverom.
    %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
sr@latin: Ne mogu da ispitam sposobnosti IMAP servera %1.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
sr@latin: Ne mogu da ispitam sposobnosti IMAP servera.
    %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
sr@latin: Ne mogu da koristim IMAP server %1 jer nema neke neophodne sposobnosti: %2. Zamolite sistem-administratora da nadogradi server.

en: Disconnected during login.
sr@latin: Prekinuta veza tokom prijavljivanja.

en: Account Settings
sr@latin: Postavke naloga

[ctx: Input username/password manually and not store them]
en: Try Again
sr@latin: Pokušaj ponovo

en: Please enter password for user '%1' on IMAP server '%2'.
sr@latin: Unesite lozinku korisnika „%1“ na IMAP serveru „%2“.

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
sr@latin: čisti tekst

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
sr@latin: anonimno

[ctx: Authentication method]
en: Gmail
sr@latin: GMail

en: Archive Folder
sr@latin: Arhivska fascikla

en:  minute |  minutes
sr@latin[0]:  minut
sr@latin[1]:  minuta
sr@latin[2]:  minuta
sr@latin[3]:  minut

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
sr@latin: Promenili ste adresu servera. Čak i ako je ovo isti server kao pre, neophodno je ponovo preuzeti sve poruke za ovaj nalog. Želite li zaista da nastavite?

en: Server address change
sr@latin: Promena adrese servera

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
sr@latin: Promenili ste korisničko ime. Čak i ako je ovo korisničko ime za isti nalog kao pre, neophodno je ponovo preuzeti sve poruke za ovaj nalog. Želite li zaista da nastavite?

en: User name change
sr@latin: Promena korisničkog imena

en: Could not access KWallet. If you want to store the password permanently then you have to activate it. If you do not want to use KWallet, check the box below, but note that you will be prompted for your password when needed.
sr@latin: Ne mogu da pristupim K‑novčaniku. Ako želite da se lozinka trajno uskladišti, morate ga aktivirati. Popunite kućicu ispod ako ne želite da koristite K‑novčanik, ali imajte na umu da će vam onda lozinka biti tražena kad god zatreba.

en: Do not use KWallet
sr@latin: Ne koristi K‑novčanik

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
sr@latin: Ne mogu da se povežem sa serverom, proverite adresu servera.

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
sr@latin: <qt><b>Nije podržana nijedna opcija bezbednosti. Ne preporučujemo povezivanje sa ovim serverom.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
sr@latin: <qt><b>Ovaj server ne može da se koristi.</b></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
sr@latin: Opšte

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account Information
sr@latin: Podaci o nalogu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
sr@latin: Ime naloga:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
sr@latin: Navedite IMAP server. Ako želite da se povežete na nestandardnom portu radi posebnog sistema šifrovanja, možete dodati „:port“. Na primer: „imap.negde.com:144“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I&MAP Server:
sr@latin: &IMAP server:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
sr@latin: Korisničko ime.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Use&rname:
sr@latin: &Korisničko ime:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
sr@latin: Lozinka.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
sr@latin: Lozinka:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, checkOptions)
en: Mail Checking Options
sr@latin: Opcije provere pošte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedModeEnabled)
en: &Download all messages for offline use
sr@latin: &Preuzmi sve poruke za rad van veze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
sr@latin: &Periodična provera pošte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
sr@latin: Period provere pošte:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
sr@latin: Filtriranje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
sr@latin: Server podržava sito

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
sr@latin: Ponovo upotrebi postavu domaćina i prijavljivanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
sr@latin: Port servera je promenjen kada je ManageSieve izrastao u puni RFC standard. Stare izvedbe servera još koriste port 2000, dok se noviji serveri saglasni standardu mogu doseći samo na portu 4190.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
sr@latin: Port za ManageSieve:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alternate Server:
sr@latin: Alternativni server:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authentication)
en: Authentication
sr@latin: Autentifikacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAuthentification)
en: No authentication
sr@latin: Bez autentifikacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customUserPassword)
en: &Username and Password
sr@latin: &Korisničko ime i lozinka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, imapUserPassword)
en: I&MAP Username and Password
sr@latin: &IMAP korisničko ime i lozinka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
sr@latin: Korisničko ime:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
sr@latin: Autentifikacija:

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: CRAM-MD5
sr@latin: CRAM‑MD5

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: DIGEST-MD5
sr@latin: DIGEST‑MD5

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Advanced
sr@latin: Napredno

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: IMAP Settings
sr@latin: Postavke IMAP‑a

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
sr@latin: Pretplate na strani servera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription...
sr@latin: Pretplata na strani servera...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
sr@latin: Aut&omatski sažmi fascikle (izbacuje obrisane poruke)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
sr@latin: Fascikla za smeće:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, identityBox)
en: Identity Settings
sr@latin: Postavke identiteta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useDefaultIdentityCheck)
en: Use the default identity for this account
sr@latin: Koristi podrazumevani identitet za ovaj nalog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useDefaultIdentityCheck)
en: Use &default identity
sr@latin: Podrazumevani identitet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, identityLabel)
en: Select the KMail identity used for this account
sr@latin: Izaberite K‑poštin identitet koji se koristi za ovaj nalog.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, identityLabel)
en: Identity:
sr@latin: Identitet:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, safeImap)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
sr@latin: <html><p><i>SSL/TLS</i> je bezbedni IMAP preko porta 993;</p><p><i>naknadno TLS</i> će koristiti port 143 i prebaciti se na bezbednu vezu odmah po povezivanju;</p><p><i>nikakvo</i> će se povezati na port 143 i neće se prebaciti na bezbednu vezu. Ova postavka se ne preporučuje.</p></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, safeImap)
en: Connection Settings
sr@latin: Postavke povezivanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
sr@latin: Otkrij automatski

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
sr@latin: Šifrovanje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
sr@latin: nikakvo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, tlsRadio)
en: STARTTLS
sr@latin: naknadno TLS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
sr@latin: Prazno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
sr@latin: Podaci o serveru

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
sr@latin: Ponovo učitaj &spisak

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
sr@latin: Pretplate na strani servera

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
sr@latin: Traži:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
sr@latin: Samo u pretplaćenim
