akonadi_ical_resource - en to sv translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
sv: Sökväg till iCal-fil.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
sv: Namn som visas.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sv: Ändra inte gränssnittets verkliga data.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
sv: Övervaka filändringar.

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
sv: Intervall mellan spara automatiskt (i minuter).

en: Incidence with uid '%1' not found.
sv: Förekomst med unik identifierare '%1' hittades inte.

en: Calendar not loaded.
sv: Kalender inte laddad.

en: Failed to save calendar file to %1
sv: Misslyckades spara kalenderfil i %1

en: Unable to retrieve added item %1.
sv: Kunde inte hämta tillagt objekt %1.

en: Unable to retrieve modified item %1.
sv: Kunde inte hämta ändrat objekt %1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
sv: Filnamn:
