akonadi_vcard_resource - en to sv translation catalogue (8 entries)

[ctx: Filedialog filter for *.vcf]
en: vCard Address Book File
sv: vCard-adressboksfil

en: Contact with uid '%1' not found.
sv: Kontakt med uid '%1' hittades inte.

en: Unable to open vCard file '%1'.
sv: Kunde inte öppna vCard-fil '%1'.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard file.
sv: Sökväg till vCard-fil.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
sv: Namn som visas.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sv: Ändra inte gränssnittets verkliga data.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
sv: Övervaka filändringar.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
sv: Filnamn:
