kdepim-runtime - en to ta translation catalogue (5 entries)

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Month and year
ta: மாதமும் ஆண்டும்

[ctx: @item:inlistbox for option "Archive folder name"]
en: Year
ta: ஆண்டு

[ctx: @option:check]
en: Enable
ta: இயக்கு

[ctx: @label:chooser for the folder that messages will be archived under]
en: Archive into:
ta: இதில் காப்பகப்படுத்து:

[ctx: @label:listbox]
en: Archive folder name:
ta: காப்பக அடைவின் பெயர்:
