akonadi_ical_resource - en to th translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
th: พาธไปยังแฟ้ม iCal

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
th: ไม่ต้องเปลี่ยนข้อมูลจริงของโปรแกรมเบื้องหลัง

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
th: คอยเฝ้าดูการเปลี่ยนแปลงของแฟ้ม

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
th: ช่วงเวลาทำการบันทึกอัตโนมัติ (เป็นนาที)

en: Incidence with uid '%1' not found.
th: ไม่พบตัวแทนของ uid '%1'

en: Calendar not loaded.
th: ปฏิทินยังไม่ถูกโหลด

en: Failed to save calendar file to %1
th: ล้มเหลวในการบันทึกแฟ้มปฏิทินเป็น %1

en: Unable to retrieve added item %1.
th: ไม่สามารถรับข้อมูลรายการ %1 ที่ถูกเพิ่มเข้ามาได้

en: Unable to retrieve modified item %1.
th: ไม่สามารถรับข้อมูลรายการ %1 ที่ถูกแก้ไขได้
