akonadi_birthdays_resource - en to th translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reminder
th: เตือนความจำ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAlarm)
en: Set &reminder
th: ตั้งค่า&ตัวเตือนความจำ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter
th: ตัวกรอง

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FilterOnCategories)
en: &Filter by categories
th: &กรองตามหมวดหมู่

en: Birthdays & Anniversaries
th: วันครบรอบวันเกิดและวันครบรอบปี

en: %1's birthday
th: วันครบรอบวันเกิดของ %1

en: Birthday
th: วันครบรอบวันเกิด

[ctx: insert names of both spouses]
en: %1's & %2's anniversary
th: วันครบรอบปีของ %1 และ %2

[ctx: only one spouse in addressbook, insert the name]
en: %1's anniversary
th: วันครบรอบปีของ %1

en: Anniversary
th: วันครบรอบปี
