akonadi_imap_resource - en to tr translation catalogue (168 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
tr: Var olmayan “%2” üst klasörü için “%1” IMAP klasörü eklenemez.

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
tr: IMAP sunucusu üzerinde “%1” klasörü oluşturulamadı.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
tr: IMAP sunucusundaki “%1” klasörüne abone olma başarısız oldu. Klasör bir sonraki eşzamanlamada kaybolacak. Bunun üstesinden gelebilmek için abone olma iletişim kutusunu kullanın

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
tr: IMAP sunucusunda “%1” için bazı açıklamaları yazma başarısız oldu. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
tr: Yeni üretilmiş ileti için kullanıcı kimliği sunucuda belirlenemedi

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
tr: IMAP klasörü “%1” değiştirilemiyor, sunucu üzerinde yok.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
tr: “%1” için ACL’lerin önce IMAP sunucusundan alınması gerekmektedir. ACL değişimi atlanıyor

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
tr: Klasör yeniden adlandırılamadı, klasör listesi geri yükleniyor.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
tr: IMAP sunucusu üzerinde yeniden adlandırılmış “%1” klasörüne abone olunamadı. Bir sonraki eşzamanlamada dosya kaybolacak. Bunun üstesinden gelmek için abonelik iletişim kutusunu kullanın.

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
tr: IMAP sunucusundaki “%1” için bazı ACL’ler yazılamadı. %2

en: IMAP Account
tr: IMAP Hesabı

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
tr: IMAP sunucusu

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
tr: IMAP hizmetinin çalıştığı kapıyı tanımlar

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
tr: Kullanıcı adı

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
tr: Kullanılacak şifrelemeyi tanımlar

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideEncryption), group (network)
en: Override configured encryption mode
tr: Yapılandırılmış şifreleme kipini geçersiz kıl

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
tr: Kullanılacak kimlik doğrulama türünü tanımlar

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
tr: Sunucu taraflı aboneliğin etkin olup olmadığını belirler

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProxyCheck) i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (network)
en: Connect using the system proxy settings
tr: Sistem vekil ayarlarını kullanarak bağlan

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseProxy), group (network)
en: If checked, the system proxy settings will be used to connect to the mail server.
tr: İşaretlenmişse posta sunucusuna bağlanmak için sistem vekil ayarları kullanılacaktır.

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
tr: Tüm IMAP verisinin daima yerelde önbelleğe alınıp alınmayacağını belirler

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
tr: Aralıklı denetimin etkin olup olmadığını denetler.

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
tr: Denetleme aralığı (dk)

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
tr: Posta kutuları listelendiğinde, posta kutularının ek açıklamalarının, ACL’lerinin
                 ve kota bilgilerinin de alınıp alınmayacağını tanımlar.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
tr: Expunge komutunun kendiliğinden çalışıp çalışmadığını tanımlar, aksi halde
                 D-Bus arayüzünden elle tetiklenmesi gerekir.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
tr: Çöp kutusu olarak hangi klasörün kullanılacağını tanımla

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollectionMigrated), group (cache)
en: Define if the trash collection received the special attribute
tr: Çöp derlemesinin özel öznitelik alıp almadığını tanımla

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
tr: Hesabın öntanımlı kimliği kullanıp kullanmayacağını tanımla

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
tr: Kimlik hesabı

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
tr: Sunucu tarafından son kez rapor edilen posta kutusu adlarının listesi

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
tr: Değişikliklerin izleneceği posta kutusunun RID yolu

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
tr: Sunucunun Sieve destekleyip desteklemediğini belirtir

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
tr: İstemci ve oturum açma yapılandırmasını yeniden kullanıp kullanmayacağımızı tanımla

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
tr: Sieve kapısını tanımla

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
tr: Alternatif URL tanımla

note: i18n: ectx: label, entry (AlternateAuthentication), group (siever)
en: Defines the authentication type to use for alternate server
tr: Alternatif sunucu kullanmak için kimlik doğrulama türünü tanımlar

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
tr: Öntanımlı sieve tatil dosyasının adını tanımla

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomUsername), group (siever)
en: Define username used from custom server sieve url
tr: Özel sunucu sieve url’sinden kullanılan kullanıcı adını tanımla

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomAuthentification), group (siever)
en: Defines the type of identification used by custom sieve server
tr: Özel sieve sunucusunun kullandığı kimlik kanıtlama türünü tanımlar

note: i18n: ectx: label, entry (ActivitiesEnabled), group (Activities)
en: Whether the activities support of the agent is enabled
tr: Aracının etkinlikler desteğinin etkin olup olmadığı

note: i18n: ectx: label, entry (Activities), group (Activities)
en: The activities of the agent
tr: Aracının etkinlikleri

en: No server configured yet.
tr: Henüz bir sunucu yapılandırılmadı.

en: Connection established.
tr: Bağlantı sağlandı.

en: Server is not available.
tr: Sunucu kullanılabilir değil.

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
tr: “%1” içerisine öge ekleniyor

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
tr: “%1” konumundaki öge güncelleniyor

[ctx: @info:status]
en: Updating items
tr: Ögeler güncelleniyor

[ctx: @info:status]
en: Removing items
tr: Ögeler kaldırılıyor

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
tr: Ögeler “%1” konumundan “%2” konumuna taşınıyor

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
tr: Klasörler alınıyor

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
tr: “%1” için ek klasör bilgisi alınıyor

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
tr: “%1” klasörü oluşturuluyor

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
tr: “%1” klasörü güncelleniyor

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
tr: “%1” klasörü kaldırılıyor

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
tr: “%1” klasörü “%2” konumundan “%3” konumuna taşınıyor

[ctx: @info:status]
en: Searching…
tr: Aranıyor…

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
tr: IMAP klasörü “%1” taşınamıyor, sunucuda yok.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
tr: IMAP klasörü “%1”, “%2” dışına taşınamıyor, “%2” sunucu üzerinde yok.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
tr: IMAP klasörü “%1”, “%2” dışına taşınamıyor, “%2” sunucu üzerinde yok.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
tr: İleti taşınamıyor, sunucuda yok.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
tr: İleti “%1” dışına taşınamıyor, “%1” sunucuda yok.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
tr: İleti “%1” konumuna taşınamıyor, “%1” sunucu üzerinde yok.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
tr: Ögeyi taşıma başarısız, ögenin ileti yükü yok. Uzak kimlik: %1

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
tr: IMAP sunucusu üzerinde “%1” konumundan iletiyi silme için imleme işlemi başarısız. İmleme, bir sonraki eşzamanlamada yeniden görünecek.

[ctx: @status]
en: Failed to read password from keychain.
tr: Anahtar zincirinden parola okunamadı.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
tr: Klasör silinemedi, klasör listesi geri yükleniyor.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
tr: Silinecek klasör bulunamadı, klasör listesi geri yükleniyor.

en: Restarting item retrieval.
tr: Öge alımı yeniden başlatılıyor.

en: Unable to connect to the IMAP server.
tr: IMAP sunucusuna bağlanılamadı.

en: Connection lost
tr: Bağlantı koptu

en: killed
tr: öldürülmüş

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
tr: <p><b>%1</b> klasörüne erişim haklarınız kısıtlandı, bundan sonra bu klasöre ileti ekleyemeyeceksiniz.</p>

en: Access rights revoked
tr: Erişim hakları yürürlükten kaldırıldı

en: Inbox
tr: Gelen Kutusu

en: Shared Folders
tr: Paylaşılan Klasörler

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
tr: %3 içindeki eksik posta gövdeleri alınıyor: %1/%2

en: Remote id is empty or invalid
tr: Uzak kimlik numarası boş ya da geçersiz

en: No message retrieved, failed to read the message.
tr: Hiçbir ileti alınmadı, iletiyi okuma işlemi başarısız.

en: No message retrieved, server reply was empty.
tr: Hiçbir ileti alınmadı, sunucunun yanıtı boş.

en: Invalid search
tr: Geçersiz Arama

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
tr: Sunucu Bilgisi

[ctx: @info:status]
en: Error while getting server capabilities: %1
tr: Sunucu yetenekleri alınırken hata: %1

en: Resource not synchronized yet.
tr: Özkaynak henüz eşzamanlanmadı.

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
tr: %1 IMAP sunucusuna bağlanılamadı.
    %2

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
tr: IMAP sunucusuna bağlanılamadı.
    %1

en: Disconnected from server during login.
tr: Oturum açma sırasında sunucuyla bağlantı kesildi.

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
tr: IMAP sunucusu %1 üzerinde fazladan başka bir bağlantı oluşturulamadı.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
tr: Parola okunamadı: Kullanıcı cüzdan erişimini reddeti

en: Empty password
tr: Boş parola

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
tr: %1 ile TLS/SSL bağlantı istediğinde bulundunuz; ancak sisteminiz bunun için yapılandırılmış görünmüyor.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
tr: IMAP sunucusuna bağlanılamadı.
    “%1”

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
tr: %1 IMAP sunucusu tarafından desteklenen yetenekler sınanamadı.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
tr: IMAP sunucusu tarafından desteklenen yetenekler sınanamadı.
    %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
tr: IMAP %1 sunucusu kullanamazsın, bazı zorunlu yetenekler atlanıyor: %2. Lütfen sunucuyu yükseltmek için sistem yöneticinize sorun.

en: Disconnected during login.
tr: Oturum açma sırasında sunucuyla bağlantı kesildi.

[ctx: @info:status]
en: Password not found for %1 IMAP account
tr: %1 IMAP hesabı için parola bulunamadı

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when retrieving the IMAP password from the system keychain: "%1"
tr: Sistem anahtar zincirinden IMAP parolası alınırken bir hata oluştu: “%1”

[ctx: @info:status]
en: Password not found for %1 sieve account
tr: %1 Sieve hesabı için parola bulunamadı

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when retrieving the sieve password from the system keychain: "%1"
tr: Sistem anahtar zincirinden Sieve parolası alınırken bir hata oluştu: “%1”

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when saving the sieve password in the system keychain: "%1"
tr: Sieve parolası sistem anahtar zincirine kaydedilirken bir hata oluştu: “%1”

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when saving the IMAP password in the system keychain: "%1"
tr: IMAP parolası sistem anahtar zincirine kaydedilirken bir hata oluştu: “%1”

[ctx: @title]
en: Problem with %1 IMAP account
tr: %1 IMAP Hesabı Sorunu

[ctx: @title]
en: An IMAP e-mail account needs your attention.
tr: IMAP Account Issue

en: The IMAP server refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %1
tr: IMAP sunucusu sağlanan kullanıcı adını ve parolayı reddetti.
    Yeniden denemek mi yoksa ayarları açmak mı istersiniz?
    
    %1

en: The IMAP server for account %1 refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %2
tr: %1 hesabı için olan IMAP sunucusu sağlanan kullanıcı adını ve parolayı reddetti.
    Yeniden denemek mi yoksa ayarları açmak mı istersiniz?
    
    %2

[ctx: @action:button]
en: Try again
tr: Yeniden Dene

[ctx: @action:button]
en: Open settings
tr: Bağlantı Ayarları

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
tr: Düz metin

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
tr: Anonim

en: Archive Folder
tr: Arşiv Klasörü

[ctx: Percent value; %p is the value, % is the percent sign]
en: %p%
tr: %%p

en: %v minute | %v minutes
tr[0]: %v dakika
tr[1]: %v dakika

en: Identity:
tr: Kimlik:

en: Activities
tr: Etkinlikler

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
tr: Sunucunun adresini değiştirdiniz. Bu, öncekiyle aynı sunucu olsa bile, bu hesaptan tüm e-postalarınızı yeniden indirmemiz gerekecek. Sürdürmek istediğinizden emin misiniz?

[ctx: @title:window]
en: Server address change
tr: Sunucu Adresi Değişikliği

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
tr: Kullanıcı adını değiştirdiniz. Bu, öncekiyle aynı hesap için bir kullanıcı adı olsa bile, bu hesaptan tüm e-postalarınızı yeniden indirmemiz gerekecek. Sürdürmek istediğinizden emin misiniz?

[ctx: @title:window]
en: User name change
tr: Kullanıcı Adı Değişikliği

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
tr: Sunucuya bağlanamıyor, lütfen sunucu adresini doğrulayın.

en: <qt><b>STARTTLS is supported and recommended.</b></qt>
tr: <qt><b>STARTTLS destekleniyor ve kullanılması önerilir.</b></qt>

en: <qt><b>SSL/TLS is supported and recommended.</b></qt>
tr: <qt><b>SSL/TLS destekleniyor ve kullanılması önerilir.</b></qt>

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
tr: <qt><b>Hiçbir güvenlik yapısı desteklenmiyor. Bu sunucuya bağlanmanız önerilmez.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
tr: <qt><b>Bu sunucunun kullanılması olanaksız.</b></qt>

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
tr: Sunucu Tarafı Abonelik

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
tr: Genel

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
tr: Hesap Bilgisi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
tr: Hesap adı:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
tr: IMAP sunucusunu belirtin. Özel bir şifreleme şeması için standart olmayan bir kapıya bağlanmak istiyorsanız onu “:kapı” şeklinde ekleyebilirsiniz. Örneğin: “imap.foo.com:144”.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I&MAP Server:
tr: I&MAP sunucusu:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
tr: Kullanıcı adı.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Use&rname:
tr: Ku&llanıcı adı:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
tr: Parola.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
tr: Parola:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
tr: Posta Denetim Seçenekleri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedModeEnabled)
en: &Download all messages for offline use
tr: Çevrimdışı kullanım için tüm iletileri &indir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
tr: &Aralıklı posta denetimini etkinleştir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
tr: Posta denetleme aralığı:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
tr: Süzme

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
tr: Sunucu Sieve destekliyor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
tr: Ana bilgisayar ve oturum açma yapılandırmasını yeniden kullan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
tr: ManageSieve tam RFC Standardına döndürüldüğünde sunucu kapısı değiştirildi. Eski sunucu uygulamaları kapı olarak 2000 kullanırken, yeni sunuculara yalnızca 4190 kapısından erişilebilmektedir.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
tr: Managesieve kapısı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alternate Server:
tr: Alternatif sunucu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authentication)
en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAuthentification)
en: No authentication
tr: Kimlik doğrulama yok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customUserPassword)
en: &Username and Password
tr: &Kullanıcı adı ve Parola

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, imapUserPassword)
en: I&MAP Username and Password
tr: I&MAP kullanıcı adı ve Parolası

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
tr: Kullanıcı adı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
tr: Kimlik doğrulaması:

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: PLAIN
tr: DÜZ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
tr: Gelişmiş

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
tr: IMAP Ayarları

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
tr: Sunucu tarafındaki abonelikleri etkinleştir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription…
tr: Sunucu Tarafı Abonelik…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
tr: Klasörleri &kendiliğinden sıkıştır (silinmiş iletileri çıkarır)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
tr: Çöp kutusu klasörü:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
tr: Bağlantı Ayarları

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
tr: Kendiliğinden Algıla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
tr: Sunucu Bilgisi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
tr: Şifreleme:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
tr: Hiçbiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
tr: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> 993. kapı üzerinde güvenli IMAP;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> 143. kapı üzerinden çalışacak ve bağlantının hemen ardından güvenli bağlantıya geçecektir;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">Yok</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> 143. kapı üzerinde bağlantıya geçecek ve güvenli bağlantıya değiştirilmeyecektir. Bu bağlantı türü önerilmemektedir.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
tr: Kapı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
tr: Boş

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
tr: &Listeyi Yeniden Yükle

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
tr: Sunucu tarafında abonelikleri etkinleştir

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
tr: Ara:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
tr: Yalnızca abone olunanlar
