akonadi_vcard_resource - en to ug translation catalogue (7 entries)

[ctx: Filedialog filter for *.vcf]
en: vCard Address Book File
ug: vCard ئادرېس دەپتىرى ھۆججىتى

en: Contact with uid '%1' not found.
ug: كىملىكى ‹%1› بولغان ئالاقەداش تېپىلمىدى

en: Unable to open vCard file '%1'.
ug: vCard ھۆججىتى ‹%1› نى ئاچقىلى بولمىدى.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard file.
ug: vCard ھۆججىتىنىڭ يولى.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
ug: كۆرسىتىش ئاتى.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ug: ئەمەلىي ئارقا ئۇچ سانلىق-مەلۇماتىنى ئۆزگەرتمەيدۇ.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
ug: ھۆججەت ئۆزگىرىشلىرىنى كۆزىتىدۇ.
