akonadi_ical_resource - en to ug translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
ug: iCal ھۆججىتىنىڭ يولى.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
ug: كۆرسىتىش ئاتى.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ug: ئەمەلىي ئارقا ئۇچ سانلىق-مەلۇماتىنى ئۆزگەرتمەيدۇ.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
ug: ھۆججەت ئۆزگىرىشلىرىنى كۆزىتىدۇ.

en: Incidence with uid '%1' not found.
ug: كىملىكى ‹%1› بولغان ھادىسە تېپىلمىدى.

en: Calendar not loaded.
ug: يىلنامە ئوقۇلمىغان.

en: Failed to save calendar file to %1
ug: يىلنامە ھۆججىتىنى %1 غا ساقلاش مەغلۇپ بولدى

en: Unable to retrieve added item %1.
ug: قوشۇلغان تۈر %1 نى ئالغىلى بۆلمىسى.

en: Unable to retrieve modified item %1.
ug: تۈزىتىلگەن تۈر %1 نى ئالغىلى بۆلمىسى.
