akonadi_imap_resource - en to ug translation catalogue (45 entries)

en: IMAP Account
ug: IMAP ھېساباتى

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
ug: IMAP مۇلازىمېتىرى

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
ug: IMAP مۇلازىمىتى ئىجرا بولۇۋاتقان ئېغىزنى بەلگىلەش

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
ug: ئىشلىتىدىغان كودلاش تىپىنى بەلگىلەش

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
ug: ئىشلىتىدىغان كىملىك دەلىللەش تىپىنى بەلگىلەش

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
ug: ئىنتېرۋال تەكشۈرۈش ئىناۋەتلىكمۇ بەلگىلەيدۇ.

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
ug: تەكشۈرۈش ئىنتېرۋالى(مىنۇت)

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
ug: قايسى قىسقۇچنى ئەخلەتخانا قىلىپ ئىشلىتىدۇ بەلگىلەڭ

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
ug: ھېسابات كۆڭۈلدىكى كىملىكنى ئىشلىتەمدۇ ئىشلەتمەمدۇ بەلگىلەيدۇ

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
ug: كىملىك ھېساباتى

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
ug: مۇلازىمېتىر  sieve نى قوللايدىغان قوللىمايدىغانلىقىنى بەلگىلەيدۇ

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
ug: كومپيۇتېر ۋە كىرىش ئۇچۇرلىرىنى قايتا ئىشلىتىدىغان ئىشلەتمەيدىغانلىقىنى بەلگىلەيدۇ

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
ug: sieve ئېغىزىنى بەلگىلەش

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
ug: زاپاس URL نى بەلگىلەش

en: No server configured yet.
ug: تېخى ھېچقانداق مۇلازىمېتىر سەپەنمىدى.

en: Connection established.
ug: باغلىنىش تۇرغۇزۇلدى.

en: Connection lost
ug: ئۇلىنىش ئۈزۈلدى

en: Inbox
ug: قوبۇللاش ساندۇقى

en: Shared Folders
ug: ھەمبەھىرلەنگەن قىسقۇچلار

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
ug: مۇلازىمېتىر ئۇچۇرى

en: Empty password
ug: ئىم يوق

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
ug: تېكىستنى تازىلا

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
ug: ئاتسىز

en: Identity:
ug: كىملىك:

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
ug: مۇلازىمېتىرغا باغلىنالمىدى. مۇلازىمېتىر  ئادرېسىنى تەكشۈرۈڭ.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
ug: ئادەتتىكى

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
ug: ھېساب ئۇچۇرى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
ug: ھېسابات ئاتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
ug: ئىم:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
ug: خەت تەكشۈرۈش تاللانمىلىرى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
ug: ئېلخەتنى قەرەللىك تەكشۈر(&I)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
ug: ئېلخەت تەكشۈرۈش ئىنتېرۋالى:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
ug: سۈزۈۋاتىدۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
ug: كىملىك دەلىللەش:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
ug: ئالىي

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
ug: باغلىنىش تەڭشىكى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
ug: ئۆزلۈكىدىن بايقا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
ug: مۇلازىمېتىر ئۇچۇرى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
ug: شىفىرلاش:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
ug: يوق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
ug: ئېغىز:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
ug: بوش

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
ug: ئىزدە:
