akonadi_mbox_resource - en to ug translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: Non&e
ug: يوق(&E)

en: MBox not loaded.
ug: MBox

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
ug: كۆرسىتىش ئاتى.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
ug: ئەمەلىي ئارقا ئۇچ سانلىق-مەلۇماتىنى ئۆزگەرتمەيدۇ.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
ug: ھۆججەت ئۆزگىرىشلىرىنى كۆزىتىدۇ.
