akonadi_singlefile_resource - en to ug translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
ug: زىيارەت ھوقۇقلىرى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
ug: ئوقۇشقىلا بولىدىغان

[ctx: @info:status]
en: Ready
ug: تەييار

en: Could not read file '%1'
ug: ھۆججەت '%1' ئوقۇغىلى بولمىدى

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: File
ug: ھۆججەت
