akonadi_mbox_resource - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: (1 message marked for deletion) | (%1 messages marked for deletion)
uk[0]: (для вилучення позначено %1 повідомлення)
uk[1]: (для вилучення позначено %1 повідомлення)
uk[2]: (для вилучення позначено %1 повідомлень)
uk[3]: (для вилучення позначено %1 повідомлення)

en: Failed to fetch the collection.
uk: Не вдалося отримати збірку.

en: Failed to load the mbox file
uk: Не вдалося завантажити файл mbox

en: (Deleting 1 message) | (Deleting %1 messages)
uk[0]: (Вилучення %1 повідомлення)
uk[1]: (Вилучення %1 повідомлень)
uk[2]: (Вилучення %1 повідомлень)
uk[3]: (Вилучення одного повідомлення)

en: Failed to compact the mbox file.
uk: Не вдалося ущільнити файл mbox.

en: MBox file compacted.
uk: Файл MBox ущільнено.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The only way to fully remove a mail from an mbox file is by removing it from the actual file. As this can be a rather expensive operation, the mbox resource keeps a list of deleted messages. Once in a while these messages are really removed from the file.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note:</span> The downside of this is that if the file is changed by another program, the list of deleted messages cannot be trusted any longer and deleted messages might reappear.</p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Єдиним способом остаточного вилучення пошти з файла mbox є вилучення самого файла. Оскільки ця дія може бути досить небезпечною, у ресурсі mbox зберігається список вилучених повідомлень. Час від часу ці повідомлення вилучаються з самого файла.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Зауваження:</span> побіжним ефектом цього є те, що, якщо файл буде змінено іншою програмою, дані списку вилучених повідомлень вже не будуть надійними: вилучені повідомлення можуть з’являтися у ньому знову.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, compactButton)
en: &Compact now
uk: &Ущільнити зараз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, never)
en: &Never compact automatically
uk: &Ніколи не ущільнювати автоматично

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, per_x_messages)
en: C&ompact every
uk: У&щільнювати кожні

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MessageCount)
en: msg
uk: повід.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LockFilePage)
en: MBox Settings
uk: Параметри MBox

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Select a method to lock the mbox file when data is read from or written to the file.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note</span>: For some methods you might need to install additional software before they can be used.</p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Оберіть спосіб блокування файла mbox на час читання або запису даних до файла.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Зауваження</span>: для використання деяких зі способів вам доведеться встановити додаткове програмне забезпечення.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, procmail)
en: Procmail loc&kfile
uk: Файл бло&кування procmail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock)
en: &Mutt dotlock
uk: Блокування, як у програми &mutt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock_privileged)
en: M&utt dotlock privileged
uk: Привілейоване блокування, як у програми m&utt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: Non&e
uk: &Немає

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: None, the default configuration, should be safe in most cases.  However, if programs that do not make use of Akonadi are also accessing the configured mbox file, you will need to set an appropriate locking method. Note that if this is the case, the resource and the other programs must all use the same locking method.
uk: Здебільшого, якщо ви скористаєтеся варіантом «Немає» (типове значення), проблем не виникне. Якщо до налаштованого файла mbox мають доступ інші програми, які не використовують Akonadi, оберіть відповідний спосіб блокування. У такому разі вам слід переконатися, що ресурс і програма використовують єдиний спосіб блокування доступу.

[ctx: Filedialog filter for *.mbox]
en: MBox file
uk: файл MBox

en: Compact frequency
uk: Частота ущільнення

en: Lock method
uk: Метод блокування

[ctx: @info:status]
en: MBox not configured.
uk: MBox не налаштовано.

en: MBox not loaded.
uk: MBox не завантажено.

en: Failed to read message with uid '%1'.
uk: Не вдалося прочитати повідомлення з uid «%1».

en: Only email messages can be added to the MBox resource.
uk: До ресурсу MBox можна додавати лише повідомлення електронної пошти.

en: Mail message not added to the MBox.
uk: Поштове повідомлення не додано до MBox.

en: Could not fetch the collection: %1
uk: Не вдалося отримати збірку: %1

en: The MBox file was changed by another program. A copy of the new file was made and pending changes are appended to that copy. To prevent this from happening use locking and make sure that all programs accessing the mbox use the same locking method.
uk: Файл MBox було змінено сторонньою програмою. Створено копію нового файла, внесені зміни буде додано до цієї копії. Для запобігання повторенню таких випадків використовуйте блокування, а також переконайтеся, що всі програми, які мають доступ до цього ресурсу поштової скриньки, використовують однаковий спосіб блокування.

en: Failed to save mbox file to %1
uk: Не вдалося зберегти файл mbox до %1

en: Failed to update the changed item because the old item could not be deleted Reason: %1
uk: Не вдалося оновити змінений елемент, оскільки не вдалося вилучити попередній елемент. Причина: %1

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to mbox file.
uk: Шлях до файла mbox.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
uk: Показана назва.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
uk: Не змінювати справжні дані сервера.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
uk: Слідкувати за змінами у файлі.

note: i18n: ectx: label, entry (Lockfile), group (Locking)
en: Lockfile
uk: Файл блокування

note: i18n: ectx: label, entry (MessageCount), group (Compacting)
en: Number of deleted messages before a purge is started.
uk: Кількість вилучених повідомлень, потрібна для запуску очищення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: URL:
uk: Адреса:
