akonadi_singlefile_resource - en to uk translation catalogue (38 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTabWidget, tabWidget)
en: Directory settings of the resource.
uk: Параметри каталогу ресурсу.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTabWidget, tabWidget)
en: Select settings of the directory whose contents should be represented by this resource.
uk: Виберіть параметри каталогу, чий вміст відтворюватиме цей ресурс.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Directory
uk: Каталог

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
uk: Назва каталогу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Director&y:
uk: &Каталог:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
uk: Виберіть каталог, чий вміст відтворюватиме цей ресурс. Якщо цього каталогу ще не існує, його буде створено.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
uk: Права доступу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above.
uk: Якщо ви увімкнете режим «лише для читання», зміни не записуватимуться до вибраного вище каталогу.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
uk: Якщо ви увімкнете режим «лише для читання», зміни не записуватимуться до вибраного вище каталогу. Режим «лише для читання» буде автоматично увімкнено, якщо ви не маєте прав доступу на запис до каталогу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
uk: Лише для читання

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
uk: Налаштування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: The options on this page allow you to change parameters that balance data safety and consistency against performance. In general you should be careful with changing anything here, the defaults are good enough in most cases.
uk: За допомогою пунктів цієї сторінки ви зможете змінити параметри, які регулюють співвідношення між безпекою і впорядкованістю та швидкодією. Загалом кажучи, зміни до цієї сторінки слід вносити дуже обережно, у більшості випадків типові значення вдовольнятимуть ваші потреби.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autosaveLabel)
en: Autosave delay:
uk: Затримка автозбереження:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_AutosaveInterval)
en: Autosave interval time (in minutes).
uk: Інтервал автоматичного збереження (у хвилинах).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_AutosaveInterval)
en: Select autosave interval time for the resource data (in minutes).
uk: Виберіть інтервал між послідовними командами автоматичного збереження даних ресурсу (у хвилинах).

en: No file selected.
uk: Не обрано файла.

en: The resource not configured yet
uk: Ресурс ще не налаштовано

[ctx: @info:status]
en: Ready
uk: Готово

en: Could not create file '%1'.
uk: Не вдалося створити файл «%1».

en: Could not read file '%1'
uk: Не вдалося прочитати файл «%1».

en: Another download is still in progress.
uk: Зараз виконується інше отримання.

en: Another file upload is still in progress.
uk: Зараз виконується інше вивантаження.

en: Downloading remote file.
uk: Отримання віддаленого файла.

en: Trying to write to a read-only file: '%1'.
uk: Спроба запису до призначеного лише для читання файла: «%1»'.

en: No file specified.
uk: Не вказано жодного файла.

en: A download is still in progress.
uk: Отримання ще не завершено.

en: Uploading cached file to remote location.
uk: Вивантаження кешованого файла на віддалену адресу.

en: The file '%1' was changed on disk. As a precaution, a backup of its previous contents has been created at '%2'.
uk: Файл «%1» було змінено на диску під час очікування запису змін. Щоб запобігти втраті даних, програма створила резервну копію з попередніми змінами, яку назвала «%2».

en: Could not load file '%1'.
uk: Не вдалось завантажити файл «%1».

en: Could not save file '%1'.
uk: Не вдалося зберегти файл «%1».

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: File
uk: Файл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filenameLabel)
en: File Name:
uk: Назва файла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Select a file. A new file will be created if it doesn't exist. You can also use a URL, but in that case, monitoring for file changes is not possible.
uk: Виберіть файл. Якщо файла із вказаною назвою не існує, його буде створено. Ви також можете скористатися адресою файла в інтернеті, але у такому випадку спостереження за змінами у файлі буде неможливим.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, displayNameLabel)
en: Display Name:
uk: Екранне ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, readOnlyLabel)
en: When read-only mode is enabled, no changes will be written. Read-only mode is automatically enabled when the selected file does not support write access.
uk: Якщо ви увімкнете режим «лише для читання», зміни не записуватимуться на диск. Режим «лише для читання» буде автоматично увімкнено, якщо ви не маєте прав доступу на запис до вибраного файла.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MonitorFile)
en: Enable file &monitoring
uk: Увімкнути спостере&ження за файлами

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, monitoringLabel)
en: Changes made by other applications will reload the file when monitoring is enabled. Backups will be created to avoid conflicts when possible.
uk: Якщо увімкнено спостереження за файлами, зміни, які внесено іншими програмами, буде автоматично завантажено до цієї програми. Для уникнення можливих конфліктів програма створюватиме резервні копії даних.

[ctx: @info:status]
en: Checking file information...
uk: Перевірка даних файла...
