akonadi_imap_resource - en to uk translation catalogue (159 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
uk: Не вдалося додати теку IMAP «%1» для батьківської теки «%2», якої не існує.

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
uk: Спроба створення теки «%1» на сервері IMAP завершилася невдало.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
uk: Спроба підписатися на теку «%1» на сервері IMAP завершилася невдало. Цю збірку буде вилучено під час наступної синхронізації. Щоб запобігти вилученню, скористайтеся діалоговим вікном оформлення підписки.

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
uk: Спроба запису деяких анотацій до «%1» на сервері IMAP завершилася невдало. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
uk: Не вдалося визначити UID для щойно створеного на сервері повідомлення

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
uk: Не вдалося змінити теку IMAP «%1», такої теки на сервері немає.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
uk: Спочатку слід отримати ACL (списки доступу) для «%1» з сервера IMAP. Зміну ACL пропущено.

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
uk: Не вдалося перейменувати теку, відновлення списку тек.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
uk: Спроба підписатися на перейменовану теку «%1» на сервері IMAP завершилася невдало. Цю збірку буде вилучено під час наступної синхронізації. Щоб запобігти вилученню, скористайтеся діалоговим вікном оформлення підписки.

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
uk: Спроба запису деяких ACL для «%1» на сервері IMAP завершилася невдало. %2

en: IMAP Account
uk: Обліковий запис IMAP

[ctx: @title:window]
en: IMAP Account Settings
uk: Параметри облікового запису IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
uk: Сервер IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
uk: Визначає порт, на якому працює служба IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
uk: Користувач

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
uk: Визначає тип шифрування, який слід використовувати

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideEncryption), group (network)
en: Override configured encryption mode
uk: Перевизначити налаштований режим шифрування

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
uk: Визначає тип розпізнавання, який слід використовувати

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
uk: Визначає, чи увімкнено підписку на стороні сервера

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProxyCheck) i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (network)
en: Connect using the system proxy settings
uk: З'єднання на основі загальносистемних параметрів проксі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseProxy), group (network)
en: If checked, the system proxy settings will be used to connect to the mail server.
uk: Якщо позначено, для встановлення з'єднання із поштовим сервером буде використано загальносистемні параметри проксі-сервера.

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
uk: Визначає, чи слід весь час кешувати всі дані IMAP локально

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
uk: Визначає, чи увімкнено регулярну перевірку.

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
uk: Інтервал між перевірками у хвилинах

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
uk: Визначає, чи слід отримувати анотації, ACL і відомості про квоти для поштових скриньок
                 під час побудови списку скриньок.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
uk: Визначає, чи слід автоматично надсилати команду вилучення, якщо не буде позначено, команду слід буде
                 надсилати вручну за допомогою інтерфейсу D-Bus.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
uk: Визначте, яку теку слід використовувати як смітник

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollectionMigrated), group (cache)
en: Define if the trash collection received the special attribute
uk: Визначте, чи надаватиметься збірці смітника особливий атрибут

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
uk: Визначте, чи використовуватиме запис типовий профіль

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
uk: Обліковий запис профілю

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
uk: Список поштових скриньок, про які було повідомлено сервером останнього разу

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
uk: Шлях отримання даних з поштової скриньки, за яким слід спостерігати за змінами

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
uk: Визначте, чи підтримує сервер sieve

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
uk: Визначте, чи слід повторно використовувати налаштування вузла та реєстрації

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
uk: Визначте порт sieve

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
uk: Визначте альтернативну адресу URL

note: i18n: ectx: label, entry (AlternateAuthentication), group (siever)
en: Defines the authentication type to use for alternate server
uk: Визначає тип розпізнавання, який слід використовувати для альтернативного сервера

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
uk: Визначте типову назву файла відпусток sieve

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomUsername), group (siever)
en: Define username used from custom server sieve url
uk: Визначити ім’я користувача, яке буде використано з адреси фільтрування нетипового сервера

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomAuthentification), group (siever)
en: Defines the type of identification used by custom sieve server
uk: Визначає тип розпізнавання, який слід використовувати нетиповому серверу фільтрування

en: No server configured yet.
uk: Жодного сервера ще не налаштовано.

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
uk: Підписка на сервері

en: Connection established.
uk: Встановлено з’єднання.

en: Server is not available.
uk: Немає доступу до сервера.

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
uk: Додавання запису до «%1»

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
uk: Оновлення запису у «%1»

[ctx: @info:status]
en: Updating items
uk: Оновлення записів

[ctx: @info:status]
en: Removing items
uk: Вилучення записів

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
uk: Пересування записів з «%1» до «%2»

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
uk: Отримання даних тек

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
uk: Отримання додаткових даних щодо теки для «%1»

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
uk: Створення теки «%1»

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
uk: Оновлення теки «%1»

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
uk: Вилучення теки «%1»

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
uk: Пересування теки «%1» з «%2» до «%3»

[ctx: @info:status]
en: Searching…
uk: Пошук…

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
uk: Не вдалося пересунути теку IMAP «%1», такої теки на сервері немає.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
uk: Не вдалося пересунути теку IMAP «%1» з «%2», теки «%2» на сервері немає.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
uk: Не вдалося пересунути теку IMAP «%1» до «2», теки «%2» на сервері немає.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
uk: Не вдалося пересунути повідомлення, такого повідомлення на сервері немає.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
uk: Не вдалося пересунути повідомлення з «%1», такої теки на сервері немає.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
uk: Не вдалося пересунути повідомлення до «%1», такої теки на сервері немає.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
uk: Не вдалося пересунути пункт, у ньому не міститься даних повідомлення. Віддалений ідентифікатор: %1

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
uk: Не вдалося позначити для вилучення повідомлення від «%1» на сервері IMAP. Це повідомлення знову з’явиться під час наступної синхронізації.

[ctx: @status]
en: Failed to read password from keychain.
uk: Не вдалося прочитати пароль зі сховища ключів.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
uk: Не вдалося вилучити теку, відновлення списку тек.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
uk: Не вдалося знайти теку, яку слід вилучити, відновлюємо список тек.

en: Restarting item retrieval.
uk: Перезапускаємо отримання запису.

en: Unable to connect to the IMAP server.
uk: Не вдалося з’єднатися з сервером IMAP.

en: Connection lost
uk: З’єднання втрачено

en: killed
uk: примусово завершено

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
uk: <p>Ваші права доступу до <b>%1</b> обмежено; ви вже не зможете додавати до цієї теки повідомлення.</p>

en: Access rights revoked
uk: Права доступу анульовано

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Shared Folders
uk: Спільні теки

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
uk: Отримуємо вміст пропущених повідомлень у %3: %1/%2

en: Remote id is empty or invalid
uk: Віддалений ідентифікатор є порожнім або некоректним

en: No message retrieved, failed to read the message.
uk: Повідомлення не отримано, його не вдалося прочитати.

en: No message retrieved, server reply was empty.
uk: Не отримано жодного повідомлення, відповідь сервера була порожньою.

en: Invalid search
uk: Некоректний критерій пошуку

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
uk: Дані щодо сервера

en: Resource not synchronized yet.
uk: Ресурс ще не синхронізовано.

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
uk: Не вдалося з’єднатися з сервером IMAP %1.
    %2

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
uk: Не вдалося з’єднатися з сервером IMAP.
    %1

en: Disconnected from server during login.
uk: Від’єднано від сервера під час спроби входу.

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
uk: Не вдалося створити ще одне додаткове з’єднання з сервером IMAP %1.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
uk: Не вдалося прочитати пароль, користувачеві відмовлено у доступі до торбинки

en: Empty password
uk: Порожній пароль

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
uk: Ви надіслали запит на TLS/SSL для з’єднання з %1, але, здається вашу систему не налаштовано відповідним чином.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
uk: Не вдалося з’єднатися з сервером IMAP.
    %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
uk: Не вдалося перевірити можливості, які підтримуються сервером IMAP %1.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
uk: Не вдалося перевірити можливості, які підтримуються сервером IMAP.
    %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
uk: Не вдалося скористатися сервером IMAP %1, відсутні деякі обов’язкові можливості: %2. Будь ласка, попросіть вашого адміністратора системи оновити цей сервер.

en: Disconnected during login.
uk: Від’єднано під час спроби входу.

[ctx: @title]
en: An IMAP e-mail account needs your attention.
uk: Вашої уваги потребує обліковий запис пошти IMAP.

en: The IMAP server refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %1
uk: Сервер IMAP відмовився реєструвати користувача з вказаним іменем і паролем.
    Хочете повторити спробу чи відкрити вікно параметрів?
    
    %1

en: The IMAP server for account %1 refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %2
uk: Сервер IMAP облікового запису %1 відмовився реєструвати користувача з вказаним іменем і паролем.
    Хочете повторити спробу чи відкрити вікно параметрів?
    
    %2

[ctx: @action:button]
en: Try again
uk: Спробувати ще раз

[ctx: @action:button]
en: Open settings
uk: Відкрити вікно параметрів

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
uk: Звичайний текстовий

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
uk: Анонімний

en: Archive Folder
uk: Архівування теки

en: %v minute | %v minutes
uk[0]: %v хвилина
uk[1]: %v хвилини
uk[2]: %v хвилин
uk[3]: %v хвилина

en: Identity:
uk: Профіль:

en: Activities
uk: Простори дій

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
uk: Вами змінено адресу сервера. Навіть якщо це той самий сервер, що і раніше, нам доведеться знову отримати з нього усі ваші повідомлення електронної пошти з цього облікового запису. Ви справді цього хочете?

[ctx: @title:window]
en: Server address change
uk: Зміна адреси сервера

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
uk: Вами змінено ім’я користувача. Навіть якщо це ім’я користувача того самого облікового запису, що і раніше, нам доведеться знову отримати з нього усі ваші повідомлення електронної пошти з цього облікового запису. Ви справді цього хочете?

[ctx: @title:window]
en: User name change
uk: Зміна імені користувача

[ctx: @info:status]
en: Could not access KWallet. It is necessary to store the password. Please activate it.
uk: Не вдалося отримати доступ до KWallet. Ця програма потрібна для зберігання паролів. Будь ласка, активуйте її.

[ctx: @info:status]
en: KWallet Unavailable
uk: Немає доступу до KWallet

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
uk: Не вдалося встановити з’єднання з сервером, будь ласка, перевірте адресу сервера.

en: <qt><b>STARTTLS is supported and recommended.</b></qt>
uk: <qt><b>STARTTLS підтримується, рекомендуємо ним скористатися.</b></qt>

en: <qt><b>SSL/TLS is supported and recommended.</b></qt>
uk: <qt><b>SSL/TLS підтримується, рекомендуємо ним скористатися.</b></qt>

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
uk: <qt><b>Шифрування не підтримується. Не рекомендуємо з’єднуватися з цим сервером.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
uk: <qt><b>Використання цього сервера неможливе.</b></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
uk: Інформація щодо облікового запису

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
uk: Назва облікового запису:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
uk: Вкажіть сервер IMAP. Якщо ви бажаєте встановлення з’єднання на нестандартному порту з використанням нетипової схеми шифрування, ви можете додати до назви сервера рядок «:порт», щоб вказати на бажаний порт. Приклад: «map.foo.com:144».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I&MAP Server:
uk: С&ервер IMAP:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
uk: Ім’я користувача.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Use&rname:
uk: &Користувач:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
uk: Пароль.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
uk: Пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
uk: Параметри перевірки пошти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedModeEnabled)
en: &Download all messages for offline use
uk: &Отримувати усі повідомлення для автономного використання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
uk: Увімкн&ути періодичну перевірку пошти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
uk: Інтервал перевірки пошти:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
uk: Фільтрування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
uk: Сервер підтримує Sieve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
uk: Повторно використати налаштування вузла та реєстрації

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
uk: Після набуття чинності стандартом RFC щодо ManageSieve було змінено номер порту сервера. У старих реалізаціях сервера використовувався порт 2000, нова ж реалізація передбачає можливість доступу до сервера лише за допомогою порту 4190.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
uk: Порт managesieve:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alternate Server:
uk: Альтернативний сервер:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authentication)
en: Authentication
uk: Розпізнавання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAuthentification)
en: No authentication
uk: Без розпізнавання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customUserPassword)
en: &Username and Password
uk: Ім’я &користувача і пароль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, imapUserPassword)
en: I&MAP Username and Password
uk: І&м’я користувача IMAP і пароль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
uk: Користувач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
uk: Розпізнавання:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
uk: Додатково

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
uk: Параметри IMAP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
uk: Увімкнути підписки на сервері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription…
uk: Підписка на сервері…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
uk: Автоматично ущільнювати теки (витиратиме в&илучені повідомлення)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
uk: Тека смітника:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
uk: Параметри з’єднання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
uk: Автоматичне визначення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
uk: Дані щодо сервера

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
uk: Шифрування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
uk: Немає

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> — це безпечний зв’язок з IMAP на порту 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> працюватиме на порту 143 і перейде у режим безпечного з’єднання одразу після встановлення з’єднання;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">Немає</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> — з’єднання буде встановлено на порту 143, але без переходу у безпечний режим. Не рекомендуємо вам використовувати цей варіант.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
uk: Порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
uk: Порожній

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
uk: &Перезавантажити список

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
uk: Увімкнути підписки на сервері

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
uk: Шукати:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
uk: Тільки підписані
