akonadi_maildir_resource - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Archive Folder
uk: Архівування теки

en: Activities
uk: Простори дій

en: The selected path is empty.
uk: Вказано порожній шлях.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
uk: У вказаній теці містяться коректні теки Maildir.

en: The selected path is a valid Maildir.
uk: Вказана тека є коректною текою Maildir.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
uk: Вказаної теки ще не існує, Maildir буде створено.

en: The selected path does not exist.
uk: Вказаної теки не існує.

en: Error opening %1; this folder is missing.
uk: Помилка відкриття %1. Не знайдено вказаної теки.

en: Error opening %1; either this is not a valid maildir folder, or you do not have sufficient access permissions.
uk: Помилка під час спроби відкрити %1. Вказано некоректну теку у форматі maildir або у вас не вистачає прав доступу.

en: Cannot locate mail file %1.
uk: Не вдалося знайти поштовий файл %1.

en: Cannot open mail file %1.
uk: Не вдалося відкрити поштовий файл %1.

en: Cannot write to mail file %1.
uk: Не вдалося виконати запис до поштового файла %1.

en: Failed to create mail file %1. The error was: %2
uk: Не вдалося створити поштовий файл %1. Повідомлення про помилку: %2

en: Failed to update the file name %1 to %2 on the disk. The error was: %3.
uk: Не вдалося змінити назву файла на диску з %1 на %2. Повідомлення щодо помилки: %3.

en: Unusable configuration.
uk: Непридатні налаштування.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
uk: Не вдалося отримати елемент. Тека maildir «%1» не є коректною текою.

en: Error: Unsupported type.
uk: Помилка: тип не підтримується.

en: Failed to change the flags for the mail. %1
uk: Не вдалося змінити прапорці поштового повідомлення. %1

en: Maildir resource got a non-mail content.
uk: У ресурсі maildir зберігаються дані, які не пов’язано з електронною поштою.

en: Source folder is invalid: '%1'.
uk: Вказано некоректну теку джерела: «%1».

en: Destination folder is invalid: '%1'.
uk: Вказано некоректну теку призначення: «%1».

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
uk: Не вдалося пересунути повідомлення «%1» з «%2» до «%3». Повідомлення щодо помилки: %4.

en: Failed to delete message: %1
uk: Не вдалося вилучити повідомлення: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
uk: Maildir «%1» для збірки «%2» є некоректним.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
uk: Не вдалося перейменувати теку maildir «%1».

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
uk: Пересувати кореневу поштову теку «%1» не можна.

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
uk: Не вдалося пересунути теку maildir «%1» з «%2» до «%3».

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
uk: Вилучати теку верхнього рівня maildir «%1» не можна.

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
uk: Не вдалося вилучити підтеку «%1».

en: Unable to create maildir '%1'.
uk: Не вдалося створити maildir «%1».

en: No usable storage location configured.
uk: Не налаштовано жодної придатної адреси зберігання даних.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
uk: Шлях до maildir

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
uk: Вказано шлях до теки, що містить декілька Maildir, а не сам maildir.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
uk: Не змінювати справжні дані сервера.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
uk: Параметри каталогу пошти

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Maildir
uk: Каталог пошти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
uk: Оберіть теку, де містяться дані maildir:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
uk: Відкрити у режимі «лише для читання»
