kdeplasma-addons - en to ar translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title]
en: Keys
ar: المفاتيح

[ctx: @label show keyboard indicator when Caps Lock or Num Lock is activated]
en: Show when activated:
ar: اعرض عن تنشيط:

[ctx: @option:check]
en: Caps Lock
ar: قفل الحروف الكبيرة

[ctx: @option:check]
en: Num Lock
ar: قفل الأرقام

en: Caps Lock activated
ar: قفل الحروف الكبيرة مفعل

en: Num Lock activated
ar: قفل الأرقام مفعل

en: No lock keys activated
ar: لا يوجد قفل مفتاح مفعل
