kdeplasma-addons - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
ar: تحكم باللون الليلي

en: Night Color is inhibited
ar: اللون الليلي مثبط

en: Night Color is unavailable
ar: اللون الليلي غير متوفر

en: Night Color is disabled. Click to configure
ar: اللون الليلي معطل. انقر لتضبطه

en: Night Color is not running
ar: اللون الليلي يعمل

en: Night Color is active (%1K)
ar: اللون الليلي نشط (%1ك)

en: &Configure Night Color…
ar: ا&ضبط اللون الليلي...
