kdeplasma-addons - en to ar translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Dictionaries
ar: القواميس

en: Add More Dictionaries
ar: أضف المزيد من القواميس

en: Unable to load dictionary list
ar: لا يستطيع تحميل قائمة القواميس

[ctx: %2 human-readable error string]
en: Error code: %1 (%2)
ar: رقم الخطأ: %1 (%2)

en: No dictionaries
ar: لا يوجد قواميس

en: Add More…
ar: أضف المزيد…

en: Delete
ar: احذف

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter word to define here…
ar: ادخل كلمة ليعرفها هنا…

en: Unable to load definition
ar: غير قادر على تحميل التعريف
