kdeplasma-addons - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Night Color Control
ast: Control del color nocherniegu

en: Night Color is inhibited
ast: El color nocherniegu ta inhibíu

en: Night Color is unavailable
ast: El color nocherniegu nun ta disponible

en: Night Color is not running
ast: El color nocherniegu nun ta n'execución

en: Night Color is active (%1K)
ast: El color nocherniegu ta activáu (%1K)

en: &Configure Night Color…
ast: Configurar el color nocherniegu…
