kdeplasma-addons - en to ast translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title]
en: General
ast: Xeneral

[ctx: @title]
en: Appearance
ast: Aspeutu

[ctx: @title:group]
en: Icon:
ast: Iconu:

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
ast: Camudar l'iconu del restolador web

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
ast: Escoyer…

[ctx: @info]
en: Type a URL
ast: Teclexa una URL

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
ast: Escala del conteníu:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
ast: Fixa:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
ast: Automática si'l llargor ye inferior a

[ctx: @action:button]
en: Go Back
ast: Dir p'atrás

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
ast: Dir p'alantre

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
ast: Dexar de cargar la páxina

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
ast: Volver cargar la páxina

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
ast: Abrir l'enllaz nel restolador

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
ast: Copiar la direición del enllaz

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
ast: Ventanu bloquiáu

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
ast: Calca equí p'abrir el ventanu bloquiáu d'abaxo:
    %1
