kate - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Session name
az: Sesiyanın adı

en: Create new session and start Kate
az: Yeni sessiya yaradın və Kate-i başladın

en: Cancel session creation
az: Sessiya yaradılmasını ləğv edin

en: Kate Sessions
az: Kate sessiyaları

en: Search…
az: Axtarış...
