kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
az: Xarici görünüş

en: Display:
az: Göstərmək:

[ctx: @option:check]
en: Grid
az: Tor

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
az: Qeyri-aktiv LED'lər

[ctx: @option:check]
en: Seconds
az: Saniyələr

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
az: BCD formatında (onluq)

en: Use custom color for:
az: Bunun üçün başqa rəng istifadə edin:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
az: Aktiv LED'lər
