kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (14 entries)

[ctx: @title]
en: General
az: Əsas

[ctx: @info:tooltip]
en: Pick color
az: Rəng seçmək

[ctx: @label:listbox]
en: Default color format:
az: Standart rəng formatı:

[ctx: @option:check]
en: Automatically copy color to clipboard
az: Rəngi avtomatik mübadilə yaddaşına kopyalamaq

[ctx: @label]
en: When pressing the keyboard shortcut:
az: Klaviatura qısayoluna vurarkən:

[ctx: @option:radio]
en: Pick a color
az: Rəng seçmək

[ctx: @option:radio]
en: Show history
az: Tarixçəni göstərmək

[ctx: @action]
en: Open Color Dialog
az: Rəng dialoqu açmaq

[ctx: @action]
en: Clear History
az: Tarixçəni Təmizləmək

[ctx: @title:menu]
en: Copy to Clipboard
az: Mübadilə buferinə kopyalamaq

[ctx: @info:usagetip]
en: No colors
az: Rənglər yoxdur

[ctx: @action:button]
en: Pick Color
az: Rəng seçmək

[ctx: @info:progress just copied a color to clipboard]
en: Copied!
az: Kopyalandı!

[ctx: @action:button]
en: Delete
az: sSil
