kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (36 entries)

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
az: Ye&ni pəncərə və yeni zolaq

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
az: &Birinci zolağa keçmək

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
az: Cari zolağa keçid

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
az: Zolağa keçin...

[ctx: @action]
en: Visit the Website
az: Veb-səhifəyə baxın

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of a web browser]
en: View in %1
az: %1 veb bələdçisində baxın

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
az: Mağazanın &veb səhifəsinə baxın

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
az: Komiksi belə &saxlayın...

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
az: &Həqiqi ölçü

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
az: Cari &mövqeyi saxlayın

[ctx: @title]
en: General
az: Əsas

[ctx: @title]
en: Appearance
az: Xarici görünüş

[ctx: @title]
en: Advanced
az: Əlavə

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
az: Zolağa keçin...

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
az: Komiks veb səhifəsini ziyarət etmək

[ctx: @label:spinbox]
en: Comic cache:
az: Komiks keşi:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: strip per comic | strips per comic
az[0]: komiks başına sətir
az[1]: komiks başına sətirlər

[ctx: @option:check]
en: Display error when downloading comic fails
az: Komikslərin yüklənməsi zamanı xətanın göstərilməsi baş tutmadı

[ctx: Heading for showing various elements of a comic]
en: Show:
az: Göstərmək:

[ctx: @option:check]
en: Comic title
az: Komiks başlığı

[ctx: @option:check]
en: Comic identifier
az: Komiks tanımlayıcı

[ctx: @option:check]
en: Comic author
az: Komiks müəllifi

[ctx: @option:check]
en: Comic URL
az: Komiks URL'u

en: Show navigation buttons:
az: Naviqasiya düymələrini göstərmək:

[ctx: @option:check]
en: Always
az: Həmişə

[ctx: @option:check]
en: Only on hover
az: Yalnız üzərində olduqda

[ctx: @title:group]
en: Comics:
az: Komikslər:

[ctx: @action:button]
en: Get New Comics…
az: Yeni komikslər alın...

[ctx: @option:check]
en: Middle-click on comic to display at original size
az: Orijinal ölçüdə göstərmək üçün komik üzərində siçanın orta düyməsi ilə vurun

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new plugins every:
az: Yeni qoşmaların varlığını yoxlamaq:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: day | days
az[0]: gün
az[1]: günlər

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
az: Yeni komiksləri yoxlamaq:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
az[0]: dəqiqə
az[1]: dəqiqələr

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
az: Sətirə keçid

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
az: &Sətirin nömrəsi:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
az: Sətir tanımlayıcı:
