kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title]
en: Keys
az: Düymələr

[ctx: @label show keyboard indicator when Caps Lock or Num Lock is activated]
en: Show when activated:
az: Aktiv olduqda göstərilsin:

en: Caps Lock activated
az: Caps Lock açıqdır

en: Num Lock activated
az: Num Lock açıqdır

en: No lock keys activated
az: Kilid düyməsi aktiv deyil
