kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: General
az: Əsas

[ctx: @title]
en: Paths
az: Yollar

en: Change picture every:
az: Şəkilin dəyişmə tezliyi:

en: Hours
az: Saatlar

en: Minutes
az: Dəqiqələr

en: Seconds
az: Saniyələr

[ctx: @label:listbox]
en: Image fill mode:
az: Şəkillə doldurma rejimi:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Stretch
az: Dartmaq

[ctx: @info]
en: The image is scaled to fit the frame
az: Şəkil tam çərçivə boyu miqyaslanır

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect fit
az: Forması saxlanılmaqla doldurmaq

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fit without cropping
az: Şəkil kəsilmədən bərabər ölçüdə miqyaslamaq

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect crop
az: Tərəfləri qorunmaqla kəsmək

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fill, cropping if necessary
az: Şəkil doldurmaq üçün bərabər miqdarda ölçülür, lazım olduqda kəsilir

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile
az: Yan-yana

[ctx: @info]
en: The image is duplicated horizontally and vertically
az: Şəkil üfiqi və şaquli olaraq təkrarlanır

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile vertically
az: Şaquli yan-yana

[ctx: @info]
en: The image is stretched horizontally and tiled vertically
az: Şəkil üfiqi dartılır və şaquli təkrarlanır

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile horizontally
az: Üfiqi təkrarlanır

[ctx: @info]
en: The image is stretched vertically and tiled horizontally
az: Şəkil şaquli dartılır və üfiqi təkrarlanır

[ctx: @item:inlistbox]
en: Pad
az: Olduğu kimi

[ctx: @info]
en: The image is not transformed
az: Şəkil dəyişdirilmir

[ctx: @label:checkbox]
en: General:
az: Əsas parametrlər:

[ctx: @option:check]
en: Randomize order
az: Təsadüfi sıra ilə

[ctx: @option:check]
en: Pause slideshow when cursor is over image
az: Kursor üzərində olduqda slaydı saxlamaq

[ctx: @option:check]
en: Click on image to open in external application
az: Şəkilə vurmaqla onu xarici tətbiqdə açmaq

[ctx: @title:window]
en: Choose Files
az: Fayllar seçmək

[ctx: @title:window]
en: Choose a Folder
az: Qovluq seçmək

en: Remove path
az: Yolu silmək

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
az: Qovluq əlavə edin...

[ctx: @action:button]
en: Add Files…
az: Fayllar əlavə edin...

[ctx: @action:button]
en: Configure…
az: Tənzimləyin...
