kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Night Color Control
az: Gecə rəng sxemi idarəedilməsi

en: Night Color is inhibited
az: Gecə rəng sxemi əngəlləndi

en: Night Color is unavailable
az: Gecə rəng sxemi mövcud deyil

en: Night Color is not running
az: Gecə rəng sxemi işləmir

en: Night Color is active (%1K)
az: Gecə rəng sxemi aktivdir (%1K)
