kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (37 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
az: Xarici görünüş

en: Text font size:
az: Mətn şrifti ölçüsü:

en: Background color
az: Fon rəngi

en: A white sticky note
az: Ağ qeyd vərəqi

en: A black sticky note
az: Qara qeyd vərəqi

en: A red sticky note
az: Qırmızı qeyd vərəqi

en: An orange sticky note
az: Narıncı qeyd vərəqi

en: A yellow sticky note
az: Sarı qeyd vərəqi

en: A green sticky note
az: Yaşıl qeyd vərəqi

en: A blue sticky note
az: Mavi qeyd vərəqi

en: A pink sticky note
az: Çəhrayı qeyd vərəqi

en: A translucent sticky note
az: Şəffaf qeyd vərəqi

en: A translucent sticky note with light text
az: İşıqlı mətn ilə şəffaf qeyd vərəqi

en: Undo
az: Geriyə

en: Redo
az: İrəli

en: Cut
az: Kəsmək

en: Copy
az: Kopyalamaq

en: Paste
az: Yerləşdirmək

en: Delete
az: Silmək

en: Clear
az: Təmizləmək

en: Select All
az: Hamısını seçmək

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
az: Qalın

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
az: Kursiv

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
az: Alt cizgili

[ctx: @info:tooltip]
en: Strikethrough
az: Üzəri cizilmiş

en: Discard this note?
az: Bu qeyd ləğv edilsin?

en: Are you sure you want to discard this note?
az: Bu qeydi ləğv etmək istədiyinizə əminsiniz?

[ctx: @item:inmenu]
en: White
az: Ağ

[ctx: @item:inmenu]
en: Black
az: Qara

[ctx: @item:inmenu]
en: Red
az: Qırmızı

[ctx: @item:inmenu]
en: Orange
az: Narıncı

[ctx: @item:inmenu]
en: Yellow
az: Sarı

[ctx: @item:inmenu]
en: Green
az: Yaşıl

[ctx: @item:inmenu]
en: Blue
az: Mavi

[ctx: @item:inmenu]
en: Pink
az: Çəhrayı

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent
az: Şəffaf

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent Light
az: İşıqlı şəffaf
