kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title]
en: General
az: Əsas

[ctx: @action]
en: Paste
az: Yerləşdirmək

en: Share
az: Paylaşmaq

en: Drop text or an image onto me to upload it to an online service.
az: Onlayn bir xidmətə yükləmək üçün üzərimə mətn və ya bir şəkil atın.

en: Upload %1 to an online service
az: Onlayn xidmətə %1 yükləmək

en: Sending…
az: Göndərilir...

en: Please wait
az: Lütfən gözləyin

en: Successfully uploaded
az: Uğurla yükləndi

en: Error during upload.
az: Yükləmə zamanı xəta

en: Please, try again.
az: Yenidən cəhd edin.

[ctx: @label:spinbox]
en: History size:
az: Tarixçənin ölçüsü:

[ctx: @option:check]
en: Copy automatically:
az: Avtomatik kopyalamaq:

en: Shares for '%1'
az: '%1' paylaşmaq

en: The URL was just shared
az: URL sadəcə paylaşıldı

[ctx: @option:check]
en: Don't show this dialog, copy automatically.
az: Bu dialoqu göstərməmək, avtomatik kopyalamaq.

[ctx: @action:button]
en: Close
az: Bağlamaq
