kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (29 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
az: Xarici görünüş

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
az: Əvvəlcədən təyin olunmuş vaxtölçənlər

[ctx: @title]
en: Advanced
az: Əlavə

[ctx: @action:button]
en: Pause Timer
az: Vaxtölçənə fasilə

[ctx: @action:button]
en: Start Timer
az: Vaxtölçəni başladın

[ctx: remaining time]
en: %1s | %1s
az[0]: %1 san
az[1]: %1 san

[ctx: @title:label]
en: After timer completes:
az: Vaxtölçən başa çadıqdan sonra:

[ctx: @option:check]
en: Execute command:
az: İcra əmri:

[ctx: @title:label]
en: Display:
az: Göstərmək:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
az: Başlığı Göstərmək:

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
az: Saniyəni göstərmək

[ctx: @title:label]
en: Notifications:
az: Bildirişlər:

[ctx: @option:check]
en: Show notification text:
az: Bildiriş mətnini göstərmək:

en: If you add predefined timers here, they will appear in plasmoid context menu.
az: Əvvəlcədən təyin olunmuş vaxtölçənləri buraya əlavə etsəniz, onlar plasmoid kontekst menyusunda görünəcək.

en: Add
az: Əlavə etmək

en: Scroll over digits to change time
az: Vaxtı dəyişdirmək üçün rəqəmləri sürüşdürün

en: Apply
az: Tətbiq etmək

en: Cancel
az: İmtina

en: Edit
az: Düzəliş etmək

en: Delete
az: Silmək

en: %1 is running
az: %1 işləyir

en: %1 not running
az: %1 işləmir

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
az[0]: Qalan vaxt: %1 saniyə
az[1]: Qalan vaxt: %1 saniyə

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
az: Rəqəmləri dəyişdirmək və ya kontekst menyusunda əvvəlcədən təyin edilmiş taymerlərdən seçim etmək üçün siçan çarxından istifadə edin

en: Timer
az: Vaxtölçən

en: Timer finished
az: Vaxtölçən sonlandı

[ctx: @action]
en: &Start
az: &Başlamaq

[ctx: @action]
en: S&top
az: &Dayandırmaq

[ctx: @action]
en: &Reset
az: Sıfı&rlamaq
