kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
az: Əsas

[ctx: @title:label]
en: Username style:
az: İstifadəçi adı üslubu:

[ctx: @option:radio]
en: Full name (if available)
az: Tam ad (əgər əlçatandırsa)

[ctx: @option:radio]
en: Login username
az: Giriş istifadəçi adı

[ctx: @title:label]
en: Show:
az: Göstərmək:

[ctx: @option:radio]
en: Name
az: Adı

[ctx: @option:radio]
en: User picture
az: İstifadəçi şəkli

[ctx: @option:radio]
en: Name and user picture
az: Adı və istifadəçi şəkli

[ctx: @title:label]
en: Advanced:
az: Əlavə:

[ctx: @option:check]
en: Show technical session information
az: Texniki sessiya məlumatlarını göstərmək

en: You are logged in as <b>%1</b>
az: Siz <b>%1</b> kimi daxil oldunuz

en: Current user
az: Cari istifadəçi

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
az: İstifadə olunmamış

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on %1 (%2)
az: %1 (%2)-də/da

[ctx: @action:button]
en: Switch to User %1
az: %1 istifadəçisinə keçid

[ctx: @action]
en: New Session
az: Yeni Sesiya

[ctx: @action]
en: Lock Screen
az: Ekranı kilidləmək

[ctx: Show a dialog with options to logout/shutdown/restart]
en: Log Out
az: Çıxış
