kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Dictionaries
az: Lüğətlər

en: Add More Dictionaries
az: Daha çox lüğət əlavə edin

en: Unable to load dictionary list
az: Lüğət sisyahısı yüklənə bilmədi

[ctx: %2 human-readable error string]
en: Error code: %1 (%2)
az: XƏta kodu: %1(%2)

en: No dictionaries
az: Heç bir lüğət yoxdur

en: Add More…
az: Daha çox əlavə edin...

en: Delete
az: Silin

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter word to define here…
az: Sözü təyin etmək üçün buraya daxil edin...

en: Unable to load definition
az: Təyinatı yükləmək mümkün olmadı
