kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Creates Characters from :q: if it is a hexadecimal code or defined alias.
az: Əgər onaltılıq kod və ya müəyyən edilmiş qoyma addırsa :q: -ən/dan istifadə edin.

[ctx: Message that config is corrupted]
en: Config entries for alias list and code list have different sizes, ignoring all.
az: Qoyma ad siyahıları və kodlar siyahısı tənzimləmə qeydləri müxtəlif ölçülərdən ibarətdir, ləğv edilir.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, main)
en: Character Runner Config
az: Simvol işləmə ayarı

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigger)
en: &Trigger word:
az: &Açar sözü

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_alias)
en: Alias:
az: Qoyma ad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_hex)
en: Hex code:
az: Hex kodu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alias
az: Qoyma ad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Code
az: Kod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addItem)
en: Add Item
az: Element əlavə etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete Item
az: Elementi silmək
