kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (53 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: Provider:
az: Təminatçı:

[ctx: @option:check]
en: Update when using metered network connection
az: Limitli internet bağlantısı zamanı yeniləmək

[ctx: @label:listbox]
en: Category:
az: Kateqoriya:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All
az: Bütün

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ultra Wide
az: Ultra geniş

[ctx: @item:inlistbox]
en: Background
az: Arxa fon

[ctx: @item:inlistbox]
en: Lock Screen
az: Ekranı kilidləmək

[ctx: @item:inlistbox]
en: Nature
az: Təbiət

[ctx: @item:inlistbox]
en: Black
az: Qara

[ctx: @item:inlistbox]
en: Flower
az: Çiçək

[ctx: @item:inlistbox]
en: Funny
az: Əyləncəli

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cute
az: Xoş

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cool
az: Soyuq

[ctx: @item:inlistbox]
en: Fall
az: Payız

[ctx: @item:inlistbox]
en: Love
az: Sevgi

[ctx: @item:inlistbox]
en: Design
az: Dizayn

[ctx: @item:inlistbox]
en: Christmas
az: Milad

[ctx: @item:inlistbox]
en: Travel
az: Səyahət

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beach
az: Çimərlik

[ctx: @item:inlistbox]
en: Car
az: Avtomobil

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sports
az: İdman

[ctx: @item:inlistbox]
en: Animal
az: Heyvanat

[ctx: @item:inlistbox]
en: People
az: Adamlar

[ctx: @item:inlistbox]
en: Music
az: Musiqi

[ctx: @item:inlistbox]
en: Summer
az: Yay

[ctx: @item:inlistbox]
en: Galaxy
az: Qalaktika

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
az: Yerləşdirmə:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and Cropped
az: Miqyaslandırılmış və Kəsilmiş

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
az: Tam İş masası boyu

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, Keep Proportions
az: Nisbətləri saxlanılmaqla miqyaslanmış

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
az: Mərkəzdə

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
az: Yan-yana

[ctx: @label:chooser]
en: Background color:
az: Fon Rəngi:

[ctx: @title:window]
en: Select Background Color
az: Arxa fon rəngini seçmək

[ctx: @label]
en: Today's picture:
az: Bu günün şəkli:

[ctx: @label]
en: Title:
az: Başlıq:

[ctx: @label]
en: Author:
az: Müəllif:

[ctx: @action:button]
en: Open Containing Folder
az: Bu fayl olan qovluğu açın

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Open the destination folder where the wallpaper image was saved.
az: Divar kağızı şəkli saxlanılan qovluğu açın

[ctx: @info:whatsthis]
en: Today's picture
az: Bu günün şəkli

[ctx: @info:whatsthis]
en: Loading
az: Yüklənir

[ctx: @info:whatsthis]
en: Unavailable
az: Əlçatmaz

[ctx: @info:whatsthis for an image %1 title %2 author]
en: %1 Author: %2. Right-click on the image to see more actions.
az: %1 müəllif: %2 daha çıx əməlləri görmək üçün şəkilə vurun.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The wallpaper is being fetched from the Internet.
az: Divar kağızı internetdən yüklənir.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Failed to fetch the wallpaper from the Internet.
az: Divar kağızının internetdən yüklənməsi uğursuz oldu.

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu]
en: Save Image as…
az: Şəkili belə sazlayın...

[ctx: @info:whatsthis for a button and a menu item]
en: Save today's picture to local disk
az: Bu günün şəklini yerli diskdə saxlamaq

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu, will open the website of the wallpaper]
en: Open Link in Browser…
az: Keçidi veb-bələdçidə açın...

[ctx: @info:whatsthis for a menu item]
en: Open the website of today's picture in the default browser
az: Bu günün şəkli veb-səhifəsini standart veb-bələdçidə açın

[ctx: @title:window]
en: Save Today's Picture
az: Bu günün şəklini saxlamyın

[ctx: @label:listbox Template for file dialog]
en: JPEG image (*.jpeg *.jpg *.jpe)
az: JPEG şəkilləri (*.jpeg *.jpg *.jpe)

[ctx: @info:status after a save action]
en: The image was not saved.
az: Şəkil saxlanılmadı.

[ctx: @info:status after a save action %1 file path %2 basename]
en: The image was saved as <a href="%1">%2</a>
az: Şəkil <a href="%1">%2</a> kimi saxlanıldı
