kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
az: Əsas

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum columns:
az: Maksimum sütunlar:

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum rows:
az: Maksimum sətirlər:

[ctx: @title:group]
en: Appearance:
az: Xarici görünüş:

[ctx: @option:check]
en: Show launcher names
az: Başladıcı adını göstərmək

[ctx: @option:check]
en: Enable popup
az: Ani paneli aktiv etmək

[ctx: @title:group]
en: Title:
az: Başlıq:

[ctx: @option:check]
en: Show:
az: Göstərmək:

[ctx: @info:placeholder]
en: Custom title
az: Fərdi başlıq

en: Launch %1
az: %1 başladın

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Launcher…
az: Başladıcı əlavə edin...

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Launcher…
az: Başladıcıya düzəliş edin...

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Launcher
az: Başladıcını silmək

en: Quicklaunch
az: Sürətli başlatmaq

[ctx: @info]
en: Add launchers by Drag and Drop or by using the context menu.
az: Başladıcıları köçürməklə və ya kontekst menyudan əlavə etmək.

en: Hide icons
az: Nişanları gizlətmək

en: Show hidden icons
az: Gizli nişanları göstərmək

[ctx: @action]
en: Add Launcher…
az: Başladıcı əlavə edin...
