kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
az: Xarici görünüş

[ctx: @label:spinbox]
en: Grid size:
az: Tor ölçüsü:

[ctx: @info:placeholder]
en: Path to custom image…
az: Əlavə şəkilə yol...

[ctx: @title:window]
en: Choose an Image
az: Şəkil seçmək

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
az: Vaxt: %1

[ctx: @action:button]
en: Shuffle
az: Qarışıq

[ctx: @info]
en: Solved! Try again.
az: Həll edildi! Yenidən cəhd edin.

en: Fifteen Puzzle
az: On beş tapmaca

en: Solve by arranging in order
az: Cərgə ilə düzərək tapın
