kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title]
en: General
az: Əsas

[ctx: @title]
en: Appearance
az: Xarici görünüş

[ctx: @title:group]
en: Icon:
az: Nişan

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
az: Veb-sayt nişanları

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
az: Veb-bələdçi nişanını dəyişmək

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
az: %1 hazırkı nişandır. Hazırkı nişanı dəyişmək və ya ilkin nişanı qaytarmağa imkan verən menyunu açmaq üçün vurun.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
az: "%1" nişanın adıdır

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
az: Seçmək...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
az: Veb-bələdçi üçün bir nişan seçin

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
az: İlkin nişana sıfırlamaq

[ctx: @option:check]
en: Display Navigation Bar
az: Naviqasiya zolağını göstərmək

[ctx: @option:radio]
en: Load last-visited page
az: Sonuncu səhifəni yükləmək

[ctx: @title:group]
en: On startup:
az: Başlanğıcda:

[ctx: @option:radio]
en: Always load this page:
az: Həmişə bu səhifəni yükləmək:

[ctx: @info]
en: Type a URL
az: URL ünvanı yaz

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
az: Məzmunun miqyası:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
az: SAbitlənmiş miqyas:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
az: Genişlik aşağıdırsa avtomatik miqyaslansın

[ctx: @title:group]
en: Browser Settings:
az: Veb-bələdçi ayarları:

[ctx: @option:radio]
en: Private Browsing
az: Məxfi baxış

[ctx: @action:button]
en: Go Back
az: Geriyə

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
az: İrəli

[ctx: @action:button]
en: Go Home
az: Ev səhifəsinə keçid

en: Open Default URL
az: İlkin ünvanı açmaq

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
az: Bu səhifənin yüklənilməsini dayandır

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
az: Bu səhifəni yenidən yüklə

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
az: Keçidi veb-bələdçidə aç

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
az: Keçid ünvanını kopyala

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
az: Ani pəncərə əngəlləndi

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
az: Aşağıdakı əngəllənmiş ani pəncərələri açmaq üçün vurun:
    %1
