kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Disk Quota
az: Disk kvotası

en: Please install 'quota'
az: Lütfən "quota" quraşdırın

en: Running quota failed
az: Kvota mümkün olmadı

[ctx: usage of quota, e.g.: '/home/bla: 38% used']
en: %1: %2% used
az: %1: %2% istifadə edildi

[ctx: e.g.: 12 GiB of 20 GiB]
en: %1 of %2
az: %2 - %1

[ctx: e.g.: 8 GiB free]
en: %1 free
az: %1 boş

[ctx: example: Quota: 83% used]
en: Quota: %1% used
az: Kvota: %1% istifadə olundu

en: No quota restrictions found.
az: Kvota məhdudiyyəti tapılmadı.

[ctx: @info:status]
en: No quota restrictions found
az: Kvota məhdudiyyəti tapılmadı

[ctx: @info:status]
en: Quota tool not found
az: Kvota aləti tapılmadı

[ctx: @info:usagetip]
en: Please install 'quota'
az: Lütfən "quota" paketini quraşdırın
