kdeplasma-addons - en to az translation catalogue (9 entries)

en: spell
az: orfoqrafiya

en: Checks the spelling of :q:.
az: Orfoqrafiyanı :q:-də yoxlamaq.

[ctx: Term is spelled correctly]
en: Correct
az: Düzgündür

en: Suggested term
az: Mümkün sözlər

[ctx: @info]
en: No dictionary found. Please install <resource>hunspell</resource> package using your package manager
az: Lüğət tapılmadı. Paket menecerinizdən istifadə edərək <resource>hunspell</resource> paketini quraşdırın

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
az: Orfoqrafiya yoxlaması ayarları

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
az: &Açar sözü tələb etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
az: &Açar sözü

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openKcmButton)
en: Configure Dictionaries…
az: Lüğətləri tənzimləyin...
